Wpis z mikrobloga

O #!$%@? XDDDD 500+ się pięknie spisuje.

Najbardziej wstrząsająca dla włocławskich pracowników socjalnych była sytuacja z ubiegłego tygodnia, gdy mocno upiła się matka kilkorga dzieci. Miała 3 promile alkoholu. Upił się też jej partner. Pracownicy MOPR wezwali jej brata, żeby zajął się dziećmi. Gdy przyjechał, okazało się, że ma 2,5 promila. Wtedy wezwano jej ojca. Po dotarciu na miejsce również u niego wykryto sporą zawartość alkoholu: 1,5 promila


Jak rykłem XDDDDDD Ja jebię, gdyby tylko żył Bareja... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazpisu #bekazsocjalistow #patologiazmiasta ##!$%@?
#polityka
  • 43
  • Odpowiedz
@Songox25: Śmieszne, śmieszne, ale też przerażająco smutne. Dzieciaki wychowywane w patologii od najmłodszych lat, bez szans, bez perspektyw, skazane na taką samą ścieżkę. 500+ z pewnością nie pomoże żadnemu dziecku w tym kraju.
  • Odpowiedz
Śmieszne, śmieszne, ale też przerażająco smutne. Dzieciaki wychowywane w patologii od najmłodszych lat, bez szans, bez perspektyw, skazane na taką samą ścieżkę.


@alioth: Jak kiedyś rzuciłem tekst o sterylizacji patusów, to mnie zakrzyczeli wyzwiskami od Hitlerowców.

A teraz będą żyć z patologii owocem, który do zwyczajnego #!$%@? spowodowanego wychowaniem w tym środowisku, ma pewnie na dokładkę FAS.

Ba, oni go jeszcze utrzymają, a nie tylko będą z nim żyć z
  • Odpowiedz
@Songox25: Wiesz jak mnie #!$%@? ten program, za tę kasę zrobiliby świetlice, żeby takie dzieci miały gdzie pójść kiedy rodzice zapiją, jakieś programy sportowe, naukowe, artystyczne żeby się rozwijały i wybiły z tej patologii. To nie, dajmy alkusom po 500, 1000 czy 1500 PLN do łapy. Jak rodzic jest normalny i chce dla swoich dzieci najlepiej to w każdych warunkach o nie zadba. A, szkoda słów.
  • Odpowiedz
500+ z pewnością nie pomoże żadnemu dziecku w tym kraju


@alioth: To nieprawda. Nie każda rodzina korzystająca z tego programu jest rodziną patologiczną. Patologia jest owszem, a ten program z pewnością sprzyja jej powstawaniu, ale nie można na podstawie takich przypadków oceniać wszystkich korzystających z programu. Jest masa naprawdę fantastycznych i kochających rodziców, którym dodatkowe pieniądze pomogą w utrzymaniu i wychowaniu dziecka. Tylko takich przypadków nikt nie nagłaśnia ;-)

  • Odpowiedz