Wpis z mikrobloga

@an21 Nagrania do których linkowałem łącznie z komentarzami osób które mają o wiele więcej politycznego doświadczenia i które uważa(łe)m za autorytety stanowiły dla mnie wystarczające połączenie aby uznać treść za prawdę. Gdyby tak poza tym ponad 600 osób nie uznało ich również za wiarygodne to temat zgniłby w poczekalni.

Niemniej jednak nie jestem człowiekiem który zwala na innych, dałem się wkręcić i przez to - nie z chęci dokopania komukolwiek a troski
@an21: Ziemkiewicz w przeciwieństwie do typów spod gwiazdy śmierci potrafi wyczuć pismo nosem, więc myli się rzadko, a co zawdzięcza swojej znajomości detali spraw i niebywałemu instynktowi wytrawnego obserwatora sceny politycznej. Jeśli się myli to przeprasza jak na załączonym zrzucie. A ci z Nowoczerskiej kłamią w sposób zawoalowany żeby nie być pociąganymi do odpowiedzialności za m.in. celowe okłamywanie Narodu i szczucie jednych na drugich.
@70150: Zakładanie dobrej woli polityków opcji związanej z Petru jest naiwnością, bo wiadomym jest, że nie cofną się oni przed kalumniami, pomówieniami, donoszeniem, szkalowaniem czy manipulacją by niszczyć Państwo i Naród, co objawia się między innymi brakiem poszanowania dla reguł demokracji i dobrych obyczajów. Ziemkiewicz podszedł do sprawy zdroworozsądkowo i z odpowiednim sceptycyzmem względem zamiarów i działań Pihowicz, co oczywiście jest na plus oraz świadczy o jego łączności z rzeczywistością i