Wpis z mikrobloga

Chcę kupić telefon na #ibuygou płacąc #paypal. Na karcie mam wpisany adres A, na PayPalu też adres A. Jednak obecnie jestem pod adresem B i chciałbym na adres B zamówić telefon.

Na #ibuygou wysyłają tylko na adres z PayPala (pytałem, dostałem odpowiedź, żebym sobie zmienił adres na PayPalu). Jak to zrobić?

Dodałem na PayPalu kolejny adres (screen). Jednak nie jest to "adres rozliczeniowy" (a ma być "Billing Address"). Pierwszego adresu (adres A) nie mogę zmienić, bo nie będzie mi się zgadzał z kartą.
mk321 - Chcę kupić telefon na #ibuygou płacąc #paypal. Na karcie mam wpisany adres A,...

źródło: comment_MnUmUubSd8pONgz4aL0qIRqHWZX3wk1Q.jpg

Pobierz
  • 16
@Colek: no ale coś w formularz zamówienia na #ibuygou muszę wpisać. Mam wpisać adres A (rozliczeniowy, ale nie wysyłki) czy adres B (nierozliczeniowy, ale wysyłki)? Nawet jak załóżmy, że podczas płatności będę mógł wybrać dobry adres wysyłki.

@MichalQ20: pisałem, to dostałem odpowiedź, że:

wysyłka odbywa się tylko na adres z paypala, dla bezpieczeństwa i zgodnie z regulaminem PayPal


Więc takie coś nie przejdzie, bo wymagania PayPala.
@mk321: Ja przy zamawianiu wybrałem drugi adres dodany na PayPalu. Na IBG też wpisałem ten drugi adres do wysyłki, a nie rozliczeniowy. Nie był taki sam jak główny adres PayPala, a i tak wszystko poszło ok i wysłali na ten drugi adres.
@eshabe: dzięki, o to mi chodziło.

Jeszcze na podstawie tego tematu: http://www.wykop.pl/wpis/17970277/ibuygou-przesyla-domyslnie-na-imie-i-nazwisko-oraz/
Ustawiłem drugi adres jako podstawowy.
W w tym linku mogę sprawdzić, że jest wszystko ok: https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_profile-address (dzięki @eshabe, nie wiem gdzie to znalazłeś na PayPalu :P ).
Adres podstawowy i "adres rozliczeniowy" jest ustawiony na adres B (więc tam mi dojdzie i będzie zgadzało się na iBuyGou). A do karty jest przypisany prawidłowy adres A.


Dzięki! :)
mk321 - @eshabe: dzięki, o to mi chodziło.

Jeszcze na podstawie tego tematu: http:...

źródło: comment_GuV87dZj0myX7XSMfqGzaJV4eR0qlPHi.jpg

Pobierz
(dzięki @eshabe, nie wiem gdzie to znalazłeś na PayPalu :P )


@mk321: Na pewno przełączając się na starą wersję strony. Ta nowa nie jest jakaś dla mnie zbyt intuicyjna i wszystkiego na niej nie umiem znaleźć albo po prostu nie ma wszystkiego w nowej wersji. :)
@eshabe: @MichalQ20: @MichaelT128: @Ibuygou:
I nie działa. Podczas płatności na PayPalu mam błąd:

Przepraszamy, ale nie mogliśmy zrealizować transakcji przy użyciu wybranej karty: xxxxxxxxx. Oto przyczyna: została odrzucona przez wystawcę karty.


Robię tak jak na screenie (na IBG wpisałem adres B, który dodatkowo dodałem na PayPalu, przy płatności sam już był wybrany; klikam w "Pozostałe opcje przeliczania" i "takie jak na fakturze sprzedającego", żeby mi pobierało dolary a
mk321 - @eshabe: @MichalQ20: @MichaelT128: @Ibuygou:
I nie działa. Podczas płatności...

źródło: comment_69lZANRI4aJY8CkbV5MsXqyCtOB9HHQz.jpg

Pobierz
@mk321 zrobimy to inaczej. Te $$ co masz wpłacić wpłać normalnie z poziomu paypal.com na nasze paypalowe konto czyli sophia@ibuygou.com. Upewnij się że te adresy są takie same i płać. Napisz potem do mnie na priv z numerem transakcji i zamówienia i na jaki adres ma przyjść Paka a ja się upewnie że tak się stanie (ʘʘ)
Pisz w razie pytań :)
@eshabe: @Ibuygou: zacząłem kombinować, zmieniać adresy w banku itd. A wyszło, że była głupia sprawa. Po prostu miałem limit na karcie $100 dla transakcji internetowych. Wreszcie płatność poszła (dla potomnych: podałem na IBG adres B, dodałem adres B na PayPalu, ale adres A był przypisany do karty).

Dzięki wszystkim za pomoc :) Udało się ( ͡° ͜ʖ ͡°)