Wpis z mikrobloga

@farowy: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I GOLIĆ SIĘ BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD GOLĄ SIĘ JEDNORAZÓWKĄ KILKA RAZY

  • Odpowiedz
@Fako: Jak się zapuści to trzeba wody do umywalki nalać i po każdym użyciu płukać, a jak bardzo się zapcha to można uderzyć maszynką o kant umywalki (maszynka prostopadle, ostrza w dół) i wszystko ładnie wylatuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fako: Brzytwa spoko, ale nie na dłuższą metę, gdzie trzeba rano wstać i na szybko przed robotą wygonić z siebie małpę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Brzytwa goli dokładniej i twarz jest bardziej gładka.
  • Odpowiedz
@Fako
Ja się gole maszynka na zyletki już od roku, 250 x lepiej niż jednorazowki lub elektryczne, których używałem, mniej podrażnień, ładny zapach mydel, płynów po goleniu, nic się nie zapycha, golenie na gładko (3 przejścia) około 20 minut, polecam! :)
  • Odpowiedz
@BoaKusiciel: dodaj jeszcze mireczku aspekt cebulowy - jak nie jestes mega wymagajacym klientem to nie kupujesz jednorazowo jakiejs lepszej maszynki, tylko mozna i na plastikowo-metalowym wilkinsonie jechać. No i koszt nowych żyletek jest śmiesznie niski w porównaniu do kartridży - mi osobiscie bardzo odpowiadają żyletki z rossmana, chyba 10sztuk za jakies 3-4zł, na kilka razy spokojnie starczy, wymieniam dopiero jak serio czuję, że szarpią zamiast golić. Same plusy :3
  • Odpowiedz