Wpis z mikrobloga

#!$%@?! @wykop!! To już trzeci raz!!!! Trzeci!!! Siedzę i piszę kilka godzin artykuł, a tuż przed dodaniem go podczas wprowadzania poprawek i ilustracji przez jakiś idiotyczny mechanizm cały tekst mi usuwa. Zaś auto zapis zapisuje automatycznie już usunięty artykuł. Dodatkowo nie działa zapis po kilku godzinach. Zmieńcie to! Juz trzeci raz. Jestem niewiarygodnie wściekły, bo poświęciłem mój organiczny czas na coś istotnego, a zostało to zniszczone. Dodajcie rezerwowy zapis pisanego artykułu. Niech to szlak!

Dla ciekawych: artykuł był o fali pseudozamachów jakie mamy ostatnio w Polsce i ich związku z niebezpieczna ustawą antyterrorystyczną.

##!$%@? #wykopz #pomocy #truestory #przegryw ##!$%@? #zamach #polska #terroryzm
  • 15
  • Odpowiedz
@orkako: Temat ciekawy i bardzo wart uwagi. Jeśli możesz to spróbuj napisać go jeszcze raz – z tym, że używając jakiegoś normalnego narzędzia zamiast pola wprowadzania na Wypoku.
  • Odpowiedz
@Warszawianka_01: Klawiatura mi szwankuje. Czasem wskakują dodatkowe litery i na niewłaściwą poprawkę kliknę przy automatycznej korekcie. Przy artykule sprawdzam wszystkie błędy. Natomiast przy pisaniu komentarzy olewam sprawdzanie. Co napisze za pierwszym razem to wyślę.
  • Odpowiedz