Wpis z mikrobloga

@pawlo74 : giełda, z której przesyłasz bitcoiny daje bardzo małe opłaty. 0.0001 BTC to obecnie za mało na szybki przelew. Większość portfeli przeszło na fee dynamiczne. Przy tej transakcji fee powinno być ok. 0.0002 lub więcej - w zależności od aktualnego ruchu
@pawlo74 Blockchain.info szacuje priorytet po staremu, powinni dawno to zaktualizować. Dawniej przyjmowano, że standardowa opłata to 0.0001 BTC za 1 kB transakcji czyli 10 satoshi za bajt. Twoja miała ok. 15, a obecnie 20-30 to minimum za szybkie potwierdzenie
@kmicic77 a dzięki za wyjaśnienie, dobrze wiedzieć takie szczegóły techniczne. Do Circle (btw. Goldman Sachs bo to główny udziałowiec z 70 milionami kapitału) już napisałem o tym, że opłata jest za niska i niedopuszczalnym jest czekać kilka godzin na potwierdzenie.
Tak w ogóle teraz korzystam tylko z tej apki jest świetna bo kupuję natychmiast kartą z konta bez prowizji za przelew. Taniej niż gdziekolwiek indziej. Jeszcze rok temu mogłem tylko o tym
@kmicic77: dostałem odpowiedź, nie spodziewałem się innej od banksterów ;)

Hi Pawel, Thanks for reaching out and for sharing this valuable feedback! At this time, there is not a way to change that fee, but I will definitely pass this along to my team for future reference. All suggestions and feedback from our customers are highly appreciated as they help us focus more on product development and provide better customer satisfaction