Wpis z mikrobloga

@GordonFreeman: Nie ma sensu. Po to są piloty, żeby samemu się przekonać czy serial Ci przypadnie. A Banshee jest tak specyficzne, że opis zupełnie nic nie da.

Mnie ktoś powiedział, żebym absolutnie nie oglądała bo serial nie jest dla mnie, a połknęłam sezon w całości.

Akcja dzieje się w miasteczku Banshee, gdzie główny bohater w wyniku oszustwa zostaje jego szeryfem. Są cycki, cycki, jeszcze raz cycki, amisze, piękne kobiety, mnóstwo przemocy
@GordonFreeman: @Cojestpiec:
Jest dużo seksu ale ma on jakieś uzasadnienie fabularne, w większości. Generalnie Banshee to serial który się nie #!$%@? w tańcu. Nie ma tam poprawności politycznej, jak czarny trafi na neonazistę to już wiadomo że nie będzie przyjemnie. A i postacie są bardzo dobrze zbudowane psychologicznie, nie ma nic co by zaskakiwało czy było nielogiczne
Sceny akcji też są spoko, mordobicia czy strzelanie, oczywiście trochę przekoloryzowane, ale generalnie
@GordonFreeman:

Poniżej streszczenie wszystkich 4 sezonów:

Więzienie, ruchania, pedał Azjata, #!$%@? w NY, Ukraińcy, Wieś, #!$%@?, nowy szeryf, lokalny mafioso, ruchanie, ruchanie, #!$%@?, Ukraińcy,Indianie, ruchanie, #!$%@?, armia, wojsko,znowu Indianie, porywają pedała Azjatę,Naziole, szataniści, Azjata odzyskany,narkotyki,ruchanie, #!$%@?, #!$%@?, spokój cisza, opuszczenie miasteczka THE END.