Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki cieszcie się życiem nawet jak jesteście największym przedstawicielem tagu #przegryw lub #stulejacontent
W życiu miałem wszystko, #rozowepaski które mogłem zmieniać co tydzień, przyjaciół, #hajs i dobrze mi szło w szkole a teraz prawdopodobnie mam czerniaka i niedługo będę musiał się z tym światem pożegnać a nawet nie zrobiłem tego co chciałem czyli nie znałem prawdziwej miłości i nie zwiedziłem świata.

#feels #nocnazmiana #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
  • Odpowiedz
OP: @wodd: a może tak nie jest? Jeśli pójdę na badania i zweryfikują to spędzę resztę "życia" jako łysy problem rodziny a i tak nic to nie zmieni tylko to, że zamiast weekendy spędzać w klubach i bawiąc się ze znajomymi będę siedział w szpitalu.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a te różowepaski przy okazji nie były zranione? :P
Pamiętaj, karma.
Ale powodzonka, zdrówka :)
Czerniak to zaraz po nowotworze tarczycy jeden z lżejszych nowotworów, a jeśli wszystko wybadane w czas, będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: asdasd: Co z tego skoro żadnej nie kochałem? Jak zaruchasz to zobaczysz, że to nie jest takie nie wiadomo co wam się wydaje, zwykłe dogodzenie na chwilę.
@BoaKusicielka: owszem były ale to były lale które poza pazurkami i ubrańkami nie miały nic w głowie.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz