Wpis z mikrobloga

Jak ja nie lubię jak n------e patusy drą japy.
J---Ć K---Y Z ŁAZIENKOWSKIEJ< TU JEST POZNAN< RAZ DWA TRZY LECH POZNAN TO MY<J---C K---Y< KUUUURWY J---C
#poznan

Aż otworzyłem okno aby posłuchać czy może jakieś nowinki patologiczne zasłyszę ale lecą sztampa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adams_GA: Nigdzie nie napisałem, że mam ochotę im n-----ć xD Tylko że ich nie lubię. A to że drą japę to zapewne wiedzą i bez mojego upomnienia feat musiałbym być p------y xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Adams_GA: ach, czyli jak ktoś robi źle, a można się uzasadnienie bać, że r---------ą mi ryj o chodnik i dołożą w pięciu kopem w jaja to jest się p---ą, a nie oni, silni tylko w grupie?
  • Odpowiedz
@avvar: jeśli ktoś zgrywa kozaka w necie i robi wpisy że "ooo k---a j----a patologia" to znaczy że się nie boi. Poza tym nie dramatyzujmy, wiele razy rozmawiałem normalnie nawet z takimi "patusami", mówi się że mam małe dziecko które chce spać czy coś i oni to rozumieją.
  • Odpowiedz
  • 0
@Adams_GA: powiem tak - mieszkam przy stadionie kupę lat i jak między poparkowanymi samochodami lądowały petardy, czasami po meczach były pourywane lusterka czy kupa śmieci na ulicy, to to, że naprawdę strach się bać wyjść i zwrócić uwagę i uważam, że to j----a patologia (bo jak inaczej nazwać niszczenie mienia bo podklub w jakiejś tam trampkolidze wygral/przegrał) to jest kozaczenie, czy konstatacja?
  • Odpowiedz
@avvar: @avvar: a ja chodzę na mecze kilkanaście lat w różnych częściach Polski i nigdy nie widziałem tego mitycznego urywania lusterek i niszczenia postronnego mienia. Nigdy nie bałem się o swoje życie, nic mi się też nie stało.
  • Odpowiedz