Wpis z mikrobloga

Niechlubne story z życia start! Co ja kiedyś #!$%@?łem to mi wstyd ale


Kiedyś były modne buty co jak się stanęło to świeciło takzwane BLINKIDUSY xD no i ja mądry człowiek dostałem pierwszą wypłatę to se te buciczki kupiłem rozmiar 44 ciężko było dostać taki święty Graal oblazłem wszystkie dziecięce sklepy z bucikami i JE dostałem. Moje piękne świecące buty blinkidusy z myszkom miki. Byłem szczęśliwy jak szalony, mój pierwszy zapał ostudzila mame, jak zobaczyła mój nowy zakup to rykła

#!$%@? SYNUŚ COŚ TY #!$%@?Ł xD CZY TY MASZ ROZUM I GODNOŚĆ CZŁOWIEKA? Stachu patrz co ten idiota se kupił xD


Gorzcy łzy splyneli po moich policzkach ;; Ale myślę to nic. W pracy na pewno się im spodobają... nic bardziej mylnego. Śmiali się ze mnie a na koniec dnia kierownik mnie wezwał i zapytał

ej ty jesteś jakiś nienormalny, nie? Bo wiesz są dotacje za upośledzonych umysłowo jakbyś tylko mógł przynieść te słynne żółte papiery...


Wybieglem z gulą w gardle i łzami ;
; na domiar złego stare buty już mame oddała cyganom i chodziłem cały rok w blinkidusach. NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ ( ͡° ͜ʖ ͡°

Zdjęcie powiązane bardzo podobne buty z myszkom miki.

#wujekaberopowiada
Aberworthy - Niechlubne story z życia start! Co ja kiedyś #!$%@?łem to mi wstyd ale

...

źródło: comment_1p0qDbufM2RIpWic5q3RB1123HkcEjRL.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Aberworthy: "ej ty jesteś jakiś nienormalny, nie? Bo wiesz są dotacje za upośledzonych umysłowo jakbyś tylko mógł przynieść te słynne żółte papiery..." Łzy mi płyno po policzkach i prawie się udławiłam! :D

Poprawiłeś mi humor w cholerę. :D
  • Odpowiedz