Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski

Okazało się, że moja dziewczyna jest dziewicą, oboje już w sumie stare konie jesteśmy, ale tak, ona jest najprawdziwszą 25-letnią dziewicą. Wszystko wskazuje na to, że będę osobą, która będzie ją wprowadzała w piękny świat seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i wlaśnie tutaj mam do was pytanie drogie różowepaski, jak wyglądał wasz pierwszy raz? Czego byście oczekiwały od partnera? Jakie błędy popełniali partnerzy podczas pierwszego razu? Zależy mi, żeby ten dzień faktycznie był dla niej niezapomniany w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Sam jestem już dosyć doświadczony i seks nie jest dla mnie czymś mistycznym.

Przyznam szczerze, że jak się o tym dowiedziałem to trochę mi zmiękła faja, trochę się cykam seksu z dziewicą ;p. Jak jest dwóch doświadczonym kochanków to jakoś to tak znacznie sprawniej idzie.

#seks #zwiazki #dziewica #dziewictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Pytanie do #rozowepaski

Okazało ...
źródło: comment_JCTF2jCCpU6EzDl4OtkoCb8YL9TOyv12.gif
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Staraj się nie robić wielkiego dealu z tego rozdziewiczania, podejdź z luzem i zrób tak, żeby ona też czuła się komfortowo, pewnie sama się czuje jak jednorożec, więc radziłabym zapewniać jej poczucie bezpieczeństwa i komfort. Najważniejsze, żeby się nie spinać jak nie wyjdzie za pierwszym razem i wszystkie niezręczne sytuacje obracać w żarty - ja pamiętam, że dużo się śmialiśmy na początku i to pomagało rozładowywać atmosferę, zapewnij ją, że
różowa: Byłam 21-letnią dziewicą i mój pierwszy raz nie był wyjątkowy... trochę mi szkoda, bo to jednak jedyny raz w życiu... najlepiej jakby dziewczyna sama Ci powiedziała jaką sobie w głowie ułożyła wizję tego wydarzenia, a Ty wtedy zająłbyś się realizacją. :)

Jeśli chodzi o techniczne kwestie, to przygotuj się na widok krwi i broń Boże nie zniechęć się, gdy ją zobaczysz... to nie będzie miłe dla niej... :( jeśli powie,
Anon: Pierwszy raz nigdy nie jest wyjątkowy jak w filmach. Boli i generalnie nic w tym przyjemnego. Wyjątkowa powinna być osoba, z którą ten pierwszy raz następuje. Ja swój zaplanowałam od A do Z. Byłam z moim niebieskim 6 miesiecy i miałam 19 lat. Dalej jesteśmy razem (lvl 26 mam) . Swoją drogą, zawsze myślałam, że faceci szukają dziewic jak złota. Powinieneś być dumny ze swojej różowej :)

To jest anonimowy
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierwszy raz boli, więc fajnie i tak nie będzie. W dodatku może się nie udać, czyli możesz się nie przebić ;-). Żeby się udało ona musi być podniecona i wilgotna (podniecenie zmniejsza ból, a nawilżenie ułatwia zadanie, możesz wspomóc się żelem), a Ty musisz być w pewnym momencie stanowczy, wręcz brutalny, czyli pchnąć bardzo mocno, żeby to przebić. Ciężkie zadanie ;-).
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznijcie od ręcznych robótek. Jeśli będzie się komfortowo czuła i będzie podniecona, spróbuj coś zdziałać palcami (bez wkładania) albo językiem. Pamiętaj, żeby był półmrok, bo pewnie ona będzie się też na początku wstydziła bycia gołą przy kimś, nawet jeśli jest ideałem. To naturalne. W każdym razie gdyby udało Ci się doprowadzić ją w ten sposób do orgazmu, ona wtedy będzie wiedziała co ją czeka i ewentualny początkowy ból nie będzie