Wpis z mikrobloga

Do niedawna lubiłem GOT, ale ukryta lewacka propaganda w tym serialu skutecznie mi go obrzydziła. Dobry Jon niczym Angela Merkel wpuszcza jak to w samym serialu byli nazwani "kozojebców" i barbarzyńców za mur. A jedyni prawilni prawicowcy, organizatorzy zabójstwa tego lewaka, są przedstawieni jakoby czarne charaktery. Nawet nie muszę sprawdzać jakiego pochodzenia jest George R.R. Martin, wystarczy, że widzę miejsce urodzenia: "New Jersey" i to, że współpracuje z Hollywood. To już chyba wszytko wyjaśnia.
Jak nazywasz się prawicowcem to nie oglądaj GOT.
A jak już musisz to przynajmniej gardź Jonem Snowem.

marszalek_sejmu - Do niedawna lubiłem GOT, ale ukryta lewacka propaganda w tym serial...

źródło: comment_qxW1I6nKM4ef823sLm1PnrJV7xtMDETK.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@enforcer: Wystarczy nie mieć syndromu oblężonej twierdzy.
@Andrzej_Walczak: Po prawie 4 latach spędzonych na wykopie coraz trudniej jest mi odróżnić kiedy ktoś sobie żartuje, a kiedy mówi poważnie (jeżeli chodzi o konserwy). Gwarantuję ci, że nawet jeżeli OP robi sobie jaja, to wśród bywalców tagu #4konserwy na pewno znalazłby się ktoś, kto naprawdę ma takie zdanie. Niektórzy ludzie tutaj mają tak głębokie urojenia prawakoidalne, że powyższy
  • Odpowiedz
@marszalek_sejmu: Deanerys jest lewacką propagandą tbh. Kobieta której wszystko wychodzi w generalnie średniowiecznym społeczeństwie. Dobre serduszko i ratowanie niewolników przed kamerą, a poza kamerą niesamowity burdel.
Feministyczny mokry sen, gurl power na barkach armii wykastrowanych mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Im_CIA:

W jaki sposób wyzwalanie niewolników przybliża ją do planu zdobycia westeros. Przecież wolni ludzie, nie pójdą z nią za morze walczyć o obcą krainę xD To jest taka porażka po prostu.
  • Odpowiedz
@Im_CIA: Danka jest lewicowa ale jest fajnie pokazane, jak uczęśliwianie na siłę, niszczenie zwyczajów i dawanie władzy "ludowi" (niewolnikom) jest porytym pomysłem.

I nie porównywałbym wpuszczania dzikich przez mur do lewactwa. Różnica jest taka, że w realnym świecie nie ma 3ciego zagrożenia i sytuacja jest taka jak przed Jonem - nocna straż nie wpuszczała i basta. Problem jest taki, że pojawili się biali wędrowcy i wypadałoby dojść do porozumienia, bo
  • Odpowiedz
Jak bardzo trzeba mieć wypaczony mózg, żeby doszukiwać się "lewactwa" nawet w serialu fantasy?

@kiken: Jak bardzo trzeba być uprzedzonym, żeby nie dostrzec oczywistego żartu? :D
  • Odpowiedz
@phogel:

Mnie najbardziej zadziwiło jak hollywood promuje imydż czarnego naukowca. Marsjanin, interstellar, serial tv "the expanse" i wiele wiele innych. Tak #!$%@? nienaturalne i kompletnie nieprawdziwe, no ale cóż, agenda musi się zgadzać( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej zadziwiło jak hollywood promuje imydż czarnego naukowca. Marsjanin, interstellar, serial tv "the expanse" i wiele wiele innych. Tak #!$%@? nienaturalne i kompletnie nieprawdziwe, no ale cóż, agenda musi się zgadzać( ͡ ͜ʖ ͡)

@Andrzej_Walczak: @lililililil:
I powiedzcie mi teraz jak traktować takie wypociny, bo już naprawdę nie wiem. Wydaje się, że wierzy w to co pisze, ale samą treść trudno potraktować
  • Odpowiedz