Wpis z mikrobloga

Mireczki nigdy nie sądziłam, że przytrafi się to i mi, ale chyba się zakochałam w żonatym facecie (lvl 38). Spotkaliśmy się już kilka razy i było naprawdę cudownie, teraz ma znowu przyjechać do mnie w weekend a żonie Anecie (lvl 35) powiedział, że jedzie w delegacje. Mówi, że już dawno by się z nią rozwiódł, bo nie jest z nią szczęśliwy i że ona nie potrafi go już zadowolić (nie to co ja), ale nie robi tego jeszcze jedynie ze względu na ich 11-letniego syna. Nie wiem co robić, niby to nie jest słuszne postępowanie, bo "oficjalnie" ciągle są razem, ale tak naprawdę to przecież nie są, a ja tak bardzo chcę z nim być. Powinnnam go namówić by się rozstał z żoną najpierw i wtedy byśmy mogli to dalej kontynuować czy kontynuować i nie nalegać, a po prostu czekać aż to wszystko się samo ułoży?
#zwiazki #truestory #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 53
  • Odpowiedz
Mówi, że już dawno by się z nią rozwiódł, bo nie jest z nią szczęśliwy i że ona nie potrafi go już zadowolić (nie to co ja), ale nie robi tego jeszcze jedynie ze względu na ich 11-letniego syna.


@Vasterka: Ile masz lat, że w takiej bajki wierzysz?
  • Odpowiedz
Mówi, że już dawno by się z nią rozwiódł, bo nie jest z nią szczęśliwy i że ona nie potrafi go już zadowolić (nie to co ja), ale nie robi tego jeszcze jedynie ze względu na ich 11-letniego syna.


@Vasterka: Jeżeli wierzysz w takie banialuki to jesteś idiotką. Przykro mi. Wierzysz w głodne kawałki, on sobie porucha, a od żony i tak nie odejdzie.
  • Odpowiedz
naprawdę nie sądzę aby mnie okłamywał, ma po prostu trudną sytuację i chyba nie umie sobie z nią poradzić i ja też nie wiem co robić...


@Vasterka: Typowy głodny kawałek, w stylu wezmę laskę na litość i to jak trudną sytuację mam. Tak ograny że dalej się dziwię że którakolwiek się jeszcze na to łapie. A prawda jest taka że gdyby cokolwiek sobą reprezentował, bo by już dawno od niej
  • Odpowiedz