Wpis z mikrobloga

@CCTVm8: a zmieścisz w końcu te screeny z reklamacji czy dalej będziesz #!$%@?. Z tego co pamiętam to ostatnio po jednym dniu od ponoć złożonej reklamacji, już im obrabiales dupe zamiast czekać na ich odpowiedź
via Android
  • 0
@muak47: Naucz sie czytac, ze rozmowy byly telefoniczne bo na moje maile nie odpisywal nikt. Troche wiecej uwagi, a nie czytania komentarzy cwiercmozgow z glownej i siania dramatu.

Owszem, wrzuce calosc razem z tym, jak #!$%@?, naciagneli moja Matke na 80 zl do zaplaty, pod kara zabrania przesylki, dodatkowo kaza mi zaplacic za kuriera za ktorego juz placilem. Wyslali uzywana paczke, z doklejonym adresem mimo ze obiecywali zlozenie nowego kompa, a
via Android
  • 0
@M4ks: Zebys sie nie zdziwil, kto kogo tutaj dojedzie. Daj mi chociaz 1 artykul na to co robie, jeden, zaplace Ci za niego grosza. Bo ja juz mam ich kilka na to co oni zrobili. Zero faktow ? Ty naprawde jakims lewarem jestes, skoro dla Ciebie zgubiona przesylka z dowodami na screenie to zaden fakt.
@CCTVm8: dowody na screenie, kurczę, poważna sprawa. Ale chyba mniej niż lajki na fejsie.
nigdy nie rozumiem czemu tacy hop do przodu pokrzywdzeni nie składają pozwów do sadu, nie lubisz kasy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@muak47: Zaraz zbieram screeny w kupe, wlacznie ze zdjeciami zaklejonych adresow i wrzucam na mikro. Do tego informacje z konta morele, wypowiedz pracownikow o tym jak to "Morele nie sledzi przesylek po wydaniu z magazynu", co jest gowno prawda. W poniedzialek leci pismo do rzecznika spraw konsumenta. Koniec dnia dziecka, z chamota trzeba krotko.
via Android
  • 0
@M4ks: Bo dla czlowieka cywilizowanego przed sadem jeszcze jest proba kontaktu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale skoro tego nie znasz to wspolczuje
@CCTVm8: jak na razie to Ty rzucasz tutaj wiadro pomyj, a dowodów zero. Mnóstwo osób próbuje ci wytłumaczyć, ze tO działanie bez sensu - no ale nie rozumiesz.
A teraz zamiast zgarnąć miliony udajesz łaskawca który daje im ostatnia szanse ( ͡° ʖ̯ ͡°) wzruszenie z powodu szlachetności odbiera mi głos...
Ach ci emigranci ( ͡º ͜ʖ͡º)