Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu, dotarła już do mnie pierwsza partia sprzętu. Na razie nie mam jak tego sprawdzić, czekam na resztę elementów, póki co tylko odkurzyłem z lekka. Jeszcze raz dzięki @ediz4!

Na zdjęciu:
- Creative Sound Blaster Live! 5.1
- Sparkle Riva Vanta/16MB
- EDIMAX EN-9130TXL (wiem, wiem, mało retro.. ale ma prawo działać!) ;-)
- i trochę pamięciochy

Inny Mirek śle jeszcze Pentiuma 2 400, a inna babeczka z OLX sprzedaje cały komputer z obudową, wnętrznościami, zasilaczem, monitorem CRT, klawiaturą, mychą - coś z tego na pewno da się złożyć. A jak nie, będę szukać co poniektórych elementów dalej.

Jeśli chcesz śledzić dalsze losy tego złomu to dodaj tag #kokosskladaretropc do obserwowanych. Jednorazowo pozwalam sobie zawołać uczestników poprzedniego wpisu i poprzednie tagi.

Dla przypomnienia. Składam retroPC bazujące na FreeDOS oraz Win9x do celów nostalgiczno-rozrywkowych. Przebieg zabawy mam nadzieję dokumentować fotosami/filmami.

Kokos - W nawiązaniu do poprzedniego wpisu, dotarła już do mnie pierwsza partia sprzę...

źródło: comment_GUThJqtse8kiSFh90M3KjASIGcqHbKwS.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@grzegoor: widzę że karty opl da się ustrzelic za 30 zł na Alledrogo. Jak złożę to co mam teraz na oku to się pomyśli nad dalszymi zmianami. Dzięki za dobrą sugestię!
  • Odpowiedz