Wpis z mikrobloga

Mireczki moje kochane, powiedzicie mi - ostatnio widziałam, że to całe "wapowanie" stało się popularne i szczerze mówiąc, jestem zakochana w tych wieeelkich kłębach dymu wypuszczanych z płuc (jeden z powodów, dla których jeszcze pale fajki to właśnie to uczucie wypuszczania dymu z płuc). ()
Stąd moje pytanie - ile musiałabym zainwestować, żeby mieć taką przyjemność wapowania? Nie chcę na początek wydawać dużo pieniędzy, jeśli to możliwe.
#epapieros #epapierosy
helpawkorona - Mireczki moje kochane, powiedzicie mi - ostatnio widziałam, że to całe...

źródło: comment_oyvvbNdFGJi4zl5hM7sZ01ZgZDkDWQwh.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@helpawkorona: najlepiej koło 300 zł aby mieć sprzęt porządny który cię nie zrazi do e palenia dodatkowo jak ci się spodoba wapowanie to będzie sprzęt który zaspokoi twoje potrzeby nawet na bardziej zaawansowanym poziomie. Za 100 zł można co najwyżej się wkurzac że trzy miesiące i po zabawie bo cieknie albo się psuje.
  • Odpowiedz
@Zgrywus1: @paprykarzszczecinski1: ok, dzięki ,obczaje :)
@Oszczer: miałąm już jakiegoś e-fajka, jak zaczynały być modne, ale ani to dobre nie było, ani dymu nie dawało (mniej niż papieros), więc zrezygnowałam. Dopiero ostatnio, oglądając te wielkie chmurki z tych prostokątnych pudełeczek, na nowo złapałam fazę ()
  • Odpowiedz
@helpawkorona: subtank mini + evic vtc mini, najlepszy zestaw na początek, evic niezawodny i świetny, a subtank ma bardzo prostą bazę RBA i łatwo na nim naucyzć się kręcić grzałki. jeśli boisz się kręcenia, to mija po pierwszym zrobieniu i satysfakcji z tego, że masz możliwość kustomizacji niczym samochodu w NFS'ie. :)
  • Odpowiedz
@helpawkorona: i w takie właśnie prostokątne pudełeczko powinnaś celowac bo inwestycja 100 w coś co po trzech miesiącach nie nadaje się nawet do jakiej kolwiek reanimacji jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto
  • Odpowiedz
@helpawkorona: bardzo wadliwy produkt na trawniku (największe polskie forum ep) pobił wszelkie rekordy w wątkach o problemach technicznych w tym ep. Ciężko powiedzieć konkretnie co działa tam właściwie cieknące atomizery padające baterie, przyciski do tych baterii
  • Odpowiedz