Wpis z mikrobloga

Wielu mireczkow zbulwersowal fakt, ze biedny, zagubiony wedrowiec @PerWito bedac jeszcze w kraju probowal swoich sil w #januszebiznesu
Malo tego jednak. Powazny biznesmen kwiatowy i znany podroznik @PerWito zadal dokladnie takie samo pytanie na zaprzyjaznionym z wykopem forum obrazkowym karachan.org. Deska /$/, na ktorej zamiescil post, slynie z licznych porad, jak skutecznie oszukiwac na portalach typu olx, by zarobic cebuliony na czipsy.
Moze to tylko zbieg okolicznosci, ale mnie jakos nie przekonuje jedno zdjecie losowego typa z najprawdopodobniej przerobionym w fotoszopie napisem na kartce.
Wzywam @PerWito do weryfikacji, a jezeli to nie nastapi wzywam @moderacja do zbanowania oszusta.
#oszukujo #afera #karachan #podrozujzwykopem
Dezynsektor - Wielu mireczkow zbulwersowal fakt, ze biedny, zagubiony wedrowiec @PerW...

źródło: comment_cHl1SzwGxZBB3viz3hd20XZ9tr99cYvj.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dezynsektor: z jednej strony to oszust z drugiej przeraża mnie dałnizm wykopków... aż boję się pomyśleć skąd mógłbym otrzymać pomoc w podobnej sytuacji... (ʘʘ) ja j---e... co za bieda najgorsze, że nie tylko materialna...
  • Odpowiedz