Wpis z mikrobloga

@xardas060: a dodam że jeden pasek fiber freaks przedzieliłem na pół (w sensie oderwałem pół grubości) żeby było na obie grzałki. Czy to może być wina tego że za mało waty się znalazło w grzałce?
  • Odpowiedz
@xardas060: próbowałeś odsunąć watę od airhole'i? Bo mi na Griffinie pluje jak mi się zwiesza nad dolotem, jak na zdjęciu. Wiem, że inna konstrukcja itd, ale może...
  • Odpowiedz
@xardas060: uklepałem watę dokładnie w kanałach i przestało nagle pluć. Może się jeszcze przeproszę z nim :)
Ale jakby ktoś mógł mimo to rzucić okiem i powiedzieć gdzie jest błąd byłbym wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xardas060: @Waspin Ci wyjaśnił. Wata jest nad airhole i być może masz za luźno watę w grzałce.
Ale skoro poprawienie pomogło to raczej ta pierwsza przyczyna.
BTW. Zephyrus się dość trudno wickuje, ale za to odpłaca z nawiązką. Dzisiaj w zepku różowego przez dobre 20 minut upychałem claptona 26/32, 6 wrapów na 2mm ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale za to różowy tak zachwycony, że penis
  • Odpowiedz
@jakubskate: dzięki :) na każdej skręconej grzałce mam problem - przy uzupełnianiu liquidu wylewa sie przez airholle. Cuduję z nalewaniem powoli, pod kątem lub odkręcam i od dołu. Co jest tego przyczyną? Widziałem dużo postów na temat tego problemu i wniosek jest taki że to zły wicking, masz jakieś konkretne rozwiązanie czy nigdy się nie spotkałeś z takim problemem?
  • Odpowiedz
@cholernik @xardas060 Miałem gotowego claptona od UD na szpulce (https://peleon.pl/pl/promocje/3003-45m-geekvape-clapton-atomizer-diy-kanthal-ka1-tape-wire-04mm02mm-26ga32ga.html) kosztuje 30pln za 5m. Więc nie chce mi się wyciągać wkrętarki dla zwykłego clapka ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Grzałkę już sam kręciłem.

Jak nalewacie to zamykajcie airflow zwykle to przyczyna wcieku. U mnie też lało się jak dałem za luźno watę w kanałach albo wyszła z nich całkiem. Trzeba dobrze wyczuć jej ilość bo
  • Odpowiedz