Wpis z mikrobloga

@dawid-rams: Wyjście z trójkąta góra - ładnie. Sprzedałem wszystkie Dashe, mam nadzieję że BTC teraz trochę pociągnie i odkupie po 0.012 z 25% zyskiem - zobaczymy.

Zawsze kiedy BTC rosnie mocniej, alty ida do jakiegos punktu w odstawkę, potem karta się odwraca.
@xrn51: Na moje oko wyjście będzie przy 430+

@poduszka: ja już od kilku dni tylko na BTC siedzę + ICO

@xrn51: LTC idzie z BTC więc można na to postawić chociaż ja nie lubię tej waluty bo ludzi trzyma przy niej tylko sentyment, każdy alt ma coś więcej niż ltc.
@kry24: yyy ale tylko trochę tompnęło. Generalnie jest i tak bardzo wysoko 0.00166 moim zdaniem rewelacyjnie wysoko to ponad 100 procent zysku w dwa tygodnie! Rewelacyjny wynik. Czego więcej chcieć?
@BITmaniak:

nie da się shortować exponse ponieważ exponse nie jest w margin trading. W exponse możesz zarabiać tylko na wzrostach.


Teraz to aż kwikłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli rozumiem że możesz tylko kupować a sprzedawać już nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m00n: Shortowanie polega na tym że zarabiasz podczas shortowania. Czyli np dla ETH jest możliwe zarabianie na shortach, natomiast na EXP wyłącznie możesz zarobić na longach a więc kupujesz np niżej a sprzedajesz drożej. Dla EXP na żadnej giełdzie nie ma możliwości zarabiania na shortowaniu. Np na ETH w Margin Trading np kupujesz ETH po 0.03 i sprzedajesz po 0.02 i zamykasz pozycję. Wtedy dosyć sporo na tym zarobiłeś w BTC.
@BITmaniak: #!$%@? głupoty aż nie mogę tego czytać. Zrozum czym jet dźwignia a czym samo zajęcie pozycji. Możesz kupić (długa pozycja - long) po 0.1 i sprzedać po 0.2 i możesz sprzedać (krótka pozycja - short) Po 0.2 i odkupić po 0.1 to czy użyjesz do tego dźwigni (margin) to zupełnie inna sprawa.
@m00n: Twoje pytanie było że można zarobić na shortach dla EXP. Odpowiedź brzmi: nie można zarabiać na shortach dla EXP. To o czym Ty piszesz jest uśrednianiem. Nie myl pojęć. Zarabianie na spadkach możliwe jest dla ETH ale nie możliwe dla EXP. Czyli kupujesz np coś za 5 dolarów - i sprzedajesz po 1 dolar. I jeśli miałeś otwartą pozycję krótką - to masz zysk. A jeśli np otwierając shorta kupisz