Wpis z mikrobloga

Mirki, przyznam się, że mam lat 23, a zarost jak u gimnazjalisty, wąsa mogę jedynie zapuścić w 2 tygodnie(nigdy nie próbowałem xD), ale reszta to pojedyncze włoski, czy kępki zarostu xd.

Przyjdzie to kiedyś, czy już nigdy nie będę miał porządnego zarostu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dodatkowo ankieta.

Kiedy zacząłeś mieć porządny zarost, którego się nie trzeba wstydzić?

  • 17 lub poniżej 9.8% (346)
  • 18-20 12.5% (441)
  • 21-22 8.3% (292)
  • 23+ 16.4% (575)
  • Sprawdzam wyniki. 52.9% (1861)

Oddanych głosów: 3515

  • 67
  • Odpowiedz
  • 1
@maxprojekt: Pisząc to wiem ze jestes zarosniety. powiedz mi w takim razie po co faceci depilują klate i plecy. Ja noe.muszę.A ilosc zaroatu na twarzy jest proporcjonalna do pozostalego na ciele. I te wg Ciebie glupoty powiedzialy mi nie raz rozne kobiety. Mam 34lvl i nie dam rady zapuscić brody bo bym pewnie kilka lat czekał
  • Odpowiedz
@Marekexp: popraw gospodarkę testosteronową. Zrób badania poziomów hormonów. Jeżeli w normie, poczytaj w necie o naturalnych sposobach zwiększania poziomu testosteronu.

Z wiekiem kumuluje się w ciele. Jednym z objawów kumulacji jest łysienie na głowie, a zyskiwanie owłosienia niżej. Więc i broda zgęstnieje.

A w ogóle to nie przejmuj się, i tak jesteś brzydki :-*
  • Odpowiedz
@Marekexp: zamiast się cieszyć, że nie musisz codziennie pod brzytwę łazić to narzekasz? Oszczędzasz na żyletkach, piance, płynie po goleniu i czasie. Widzę same plusy.
  • Odpowiedz
@lukaschels @dobrykolega @bliny
#!$%@?. Za przeproszeniem gówno się znacie w tych sprawach. Podstawą są geny. Mam ten sam problem 22 lata a zarost jak u gimbusa. Hormony u mnie w normie, może nie chodzę na siłownie ale jestem aktywny fizycznie pod innymi względami.
  • Odpowiedz
@Marekexp: Mój niebieski ponad 30 lvl, włosy już siwe, a zarost tylko dookoła ust. Kiedyś o tym poczytałam i to kwestia dihydrotestosteronu (mogłam nazwę przekręcić). Nie będę się rozpisywać bo to dawno było i już mi się mogło trochę pomieszać, ale polecam poczytać bo to w sumie ciekawe. W każdym razie pamiętam, że ma to też wpływ na łysienie (mniejsza szansa że wyłysieje ktoś z małym zarostem) i na problemy z
  • Odpowiedz