Wpis z mikrobloga

Ja jestem lewakiem (ale tylko światopoglądowym, nie mylić z socjalistą) i jestem przeciwko imigrantom. A jestem przeciwko dlatego, że oni są gorszymi konserwami niż nasze własne konserwy.

@Howea: lol z takimi poglądami głosować na PiS(konserwy)... to już lepiej było głosować na partię, która miała najbardziej antyimigracyjną retorykę przed wyborami, czyli KORWiN (może by weszli dzięki takim głosom jak Twoje)
@wigilius: Zastanawiałam się nad głosowaniem na Korwina, ale on coś wtedy musiał odwalić, już nie pamiętam co, tak że mnie skutecznie zniechęcił. Może powiedział coś o kobietach albo niepełnosprawnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) a PIS miało dobrą kampanię i wyglądało to tak, jakby zmądrzeli. Niestety jak tylko wygrali to wszystko się zmieniło.
@Howea:

W niemal wszystkich "katolickich" okręgach wyborczych - w wyniku ostrzeżeń przed zagrożeniem hitlerowskim płynących z ambon - partia nazistowska otrzymuje wyniki dużo gorsze od przeciętnych w Niemczech.

Bardzo wymowne są poniższe mapki - górna pokazuje rozkład wyznaniowy przedwojennych Niemiec (im ciemniejsza czerwień, tym więcej katolików), dolna - głosowanie w 1933 roku (im ciemniejszy kolor, tym więcej głosów na Hitlera)

#
Pobierz w.....s - @Howea: 
 W niemal wszystkich "katolickich" okręgach wyborczych - w wyniku ...
źródło: comment_a4okmUSKkH2dia1rFFPWnDvqPHX2GHu7.jpg
Dzięki PISowi teraz rozumiem jak musieli czuć się Niemcy, którzy zagłosowali na Hitlera


@Howea: No tak, Jarek już rozpala piece w Oświęcimiu... a nie, czekaj, jednak nie. W ogóle kisnę z tych KOD-owskich porównań Kaczyńskiego do Łukaszenki czy Kim Dzong Una - jakoś nie przypomina mi się, żeby ktoś został skazany na śmierć czy choćby więzienie za niepopieranie PiS-u.
@Howea: Bez przesady. Możesz manifestować na ulicy, możesz krytykować PiS w necie, możesz wiele i w sumie nic się nie zmieniło w życiu zwykłego szaraka(nie licząc urzędasów) od dniu wyborów. Takie histeryczne komentarze tylko pomagają PiSowi, bo ośmieszają opozycję.
@Liberman: Wszystko małymi krokami będzie robione. Pozbędą się Trybunału i będą mieli wolną rękę. Przecież oni rządzą tylko kilka miesięcy, a zrobili już więcej złego niż PO przez 8 lat. Zadłużą kraj, wprowadzą ustawy niezgodne z konstytucją i nikt im nic nie będzie mógł zrobić. Przejmują wszelkie służby, media i prokuraturę, a nawet ziemię rolną. Dla mnie już w tym momencie to jest za dużo i aż boję się pomyśleć co
@RocketQueen, @kw401: Pierwszym "osiągnięciem" Hitlera nie było zamykanie ludzi do więzień albo wysyłanie na śmierć.

Zaczęło się od zdemolowania instytucji demokratycznego państwa prawa i instalowania swoich biernych, miernych ale wiernych na wszelkich możliwych stanowiskach, na wszystkich poziomach władzy. To wszystko na gruncie starannie podgrzewanego nacjonalistycznego fanatyzmu, rozbuchanych socjalnych roszczeń i w atmosferze oblężonej przez spiskujące siły twierdzy.

Przepis sprawdzony wielokrotnie w wielu miejscach świata, bez którego nie byłoby później obozów
Zagłosowałam i teraz mam wyrzuty sumienia. Przestraszyłam się uchodźców, zagłosowałam i myślałam, że przecież w cztery lata nam państwa nie zepsują, a może w tym czasie skończy się kryzys uchodźczy. Nie spodziewałam się tylko tego, że PIS to tacy popaprańcy.


@Howea: było na korwe zagłosować, mieliby teraz mniej manewru gdyby ozjasz 5% miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Howea: a ja głosowałem na nich z pełną świadomością tego, co będą robić, liczę na pełne #!$%@? układu. Jak poczyszcza co trzeba to zagłosuje na kogoś innego