Wpis z mikrobloga

Ehhh powoli zbliża się smutny dzień, dzień w którym wyjdzie ostatni dodatek do #wiedzmin3. W tym dniu ostatni raz będę mógł towarzyszyć Geraldowi w jego przygodach. Aż żal będzie zaczynać dodatek. Wiem że w ciągu max 30h zakończę grę bo nie będę się mógł powstrzymać od parcia naprzód.
Oby tylko jeszcze się pojawiał od czasu do czasu i obym nie musiał oglądać jego śmierci.

#smuteczek #wiedzmin #sercezkamienia #gry #pcmasterrace

Dodaj ankietę?

  • WTF? 29.6% (8)
  • A może by tak możliwość umieszczania więcej niż jednego załącznika? 70.4% (19)

Oddanych głosów: 27

Willux - Ehhh powoli zbliża się smutny dzień, dzień w którym wyjdzie ostatni dodatek ...
  • 22
  • Odpowiedz
@zolwixx: Tylko pamiętaj Ciri wiele przeszła i da sobie radę ale ciągle będziesz dla niej mentorem i ojcem. To wystarczy aby po wszystkim pić z nią w karczmie ;)
@kvvach: Ja myślę że na tym silniku i wersji gry będą robić ciąg dalszy w postaci DLC
  • Odpowiedz
@kvvach: @mBartek89: Jedno jest pewne. 26 kwietnie dostaniemy możliwość po raz ostatni zagrania jako Geralt z Rivii.

A co do reszty, to na pewno nie jest koniec tego świata. I nie może być mowy o tym aby urwać tą serię jak "Breaking Bad". W przypadku tego serialu było to rozsądne rozwiązanie, choć też trudno bylo się z tym pogodzić. Ale zrozumieć już było można.

W wypadku W3, mamy piękne mistyczne
  • Odpowiedz
Jedno jest pewne. 26 kwietnie dostaniemy możliwość po raz ostatni zagrania jako Geralt z Rivii.


@Willux: nie zgodzę się. każdy inny bohater to będzie tragedia i koniec marki. zostaje tylko geralt albo koniec.
  • Odpowiedz
@kvvach: Niestety dla niego już nie ma zleceń (,)
@oran: Autokorekta plus natłok myśli połączony z wizją zakończenia serii ;P. Okaż zrozumienie :)
  • Odpowiedz