Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: Po co miałbym wkładać wibrator w jego dupe? :/

Jeszcze dziś zgłoszę do Urzędu Skarbowego, że podejrzenie nieprawidłowości w celu wzbogacenia się u tego Sebixa w działalności jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@support: Zresztą nie robiłem tego anonimowo ale zaznaczyłem, że chciałbym anonimowy pozostać.
Rutynowo sprawdzają wszystkie gdzie jest coś sensownego wskazane. A tutaj jest bardzo dziwna akcja.

Jeśli nie odpiszą to napisze, że to pismo pójdzie też do innych urzędów i wspomnę o tym, że zostałem zignorowany w US. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Człowieku tutaj nie ma żadnej dziwnej akcji. Stan zawieszenia działalności to nie zakończenie, a celowa forma prowadzenia działalności. W wielu jednoosobowych firmach zawieszenie wprowadza się cyklicznie i właśnie w takim terminie jak wyżej. To wręcz wzorowe naturalne zawieszenie.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: ty to nazywasz pismem?( ͡° ͜ʖ ͡°) na fali plusow i spolecznego #!$%@? wykopków chciałeś być fajny i #!$%@?ć Sebę do US, ale nie z racji tego, że łamie prawo jak rzekomo do tej pory to robiłeś (taka misja?) tylko dlatego, że zaszedł ci za skórę
  • Odpowiedz