Wpis z mikrobloga

#polskiedrogi #aferasebixowa #afera #szeryfdrogowy

Autor gównobuurzy z Sebą trochę się zagotował

Dopiero co zgrywał kozaka i został zgaszony jak pet, by znowu na mirko zgrywać kozaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Apeluję raz jeszcze - dobrnąłeś do ostatniego cyklu życia mireczka. Usuń konto i przestań się dalej ośmieszać.

Seba 1:0 Wypok. Nawet nie ma co stawać w Twojej obronie Mireczku, szkoda strzępić ryja na kogoś takiego.
P.....i - #polskiedrogi #aferasebixowa #afera #szeryfdrogowy 

Autor gównobuurzy z ...

źródło: comment_AmhC9eLubxHOKOYzhbpZuQwsBdMXCaYu.jpg

Pobierz
  • 94
@Sutener: Wuj czy ma kleksa czy nie, mireczki chciały pomóc bo mar111cin nakręcił słuszną gównoburzę. Uważam, że adekwatnie odpisywał Sebie do jego poziomu i nagle *PUF* majty obsrane i zmiana retoryki o 180 stopni. Gratuluję Sebie skuteczności. Wciągnął cały wypok w gównoburzę i pierwszy się wycofał.

Ale, że po tym wszystkim próbuje dalej zgrywać kozaka w rozmowie z innymi Mireczkami to już przekroczenie pewnej bariery żeżuncji
@mar111cin: Skoro zacząłeś rozmowę, to chętnię się jej podejmę. To moja odpowiedź, którą usunięto:

Nie hejtowałem ani dziewczyny, ani seby w przeciwieństwie do Ciebie. Nie jestem też na tyle głupi, aby podawać moje dane osobowe lub nie zadbać o ich anonimowość - jeżeli nie mam na to ochoty. Jeżeli tylko wstawiłbyś filmik, a seba by ci groził, to bym cię zrozumiał. Jednak ty sam nakręcałeś się jak stary na ryby z
@mar111cin: Chyba ocipiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdejm tego capslocka. Nie mamy co robić tylko wypisywać do jakiegoś Seby czy Karyny. Masz jakieś dowody na to, że rzucasz takie oskarżenia?

Na drugi raz będziesz wiedział, że nie wciąga się wypoku w gównoburzę jak się ma małe jaja. Na szczęście nie będzie drugiego razu, bo usuniesz konto (to dla Ciebie jedyna deska ratunku). A Seba może zrozumie co
@ktototaki23: To, że dostaje się komuś z boku to efekt pociągu #!$%@?. Jak już go ruszysz, to skutkom jazdy nie zapobiegniesz. To raczej nie autor gównoburzy wypisywał do jego dziewczyny, więc po co brał to na klatę? A może nie był bez winy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta afera przejdzie do historii jako wzorcowy przykład "jak gównoburza może się obrócić przeciwko Tobie". Niech po prostu usunie konto