Wpis z mikrobloga

Ważne.

Za chwilę #ama z @lechwalesa na #wykop Obecnie to samo dzieje się na #wp z użyciem Żakowskiego.

Moim zdaniem zbieżność nie jest przypadkiem, ale słuzyć ma przetestowaniu zaleceń PRowych dot. sprawy Bolka.

W skrócie - przygotowano spójną "legendę" odnoszącą się do wszelkich niejasności czy kłamstw dot TW #bolek.
#ama ma być narzędziem weryfikującym. Po jej zakończeniu nastapi weryfikacja komentarzy pod odpowiedziami pod wzgl. użytych wartości i natężenia emocjonalnego. Następnie dokona się korekty założeń i utworzy manual PR dla Wałęsy - na potrzeby komunikacji publicznej.

Dlaczego tak myślę? Proszę zwrócić uwagę na fakt, że Wałęsa wyjechał z Polski dzień po odebraniu Kiszczakowej akt. 10 dni, kiedy nie można go było molestować dziennikarzami - to czas wystarczający dla narzędzi typu brand24 na zebranie macierzy i przygotowanie raportu do dalszych prac. A kiedy wrócił? Nie dziś, jak zapowiadał, ale tak, żeby być z #kod.
Dalej. Wszelakie rozmowy, które prowadził Wałęsa to tylko @FaktyTVN czy @PolsatNewsPL Dziennikarz @tvp_info jak pamiętamy został odepchnięty przez Wachowskiego. Pamiętamy też Kolendę jak płaczliwym głosem opowiadała o zaszczutym Wałęsie, który umiera w USA na wygnaniu.
Dalej. Akcja zaczęła przybierać charakter zorganizowanej. Piszę o tym tu:
http://www.wykop.pl/link/3040425/zarzadzanie-sytuacja-kryzysowa-ws-tw-bolek/
Akurat @m__b poinformował też, że za Wałęsę odpowiadać może ktoś inny.

Dlatego proponuję zabieg kontrolny i obronny. Mogę się mylić, ale nie zaszkodzi go zastosować. Nic złego się nie stanie.

Otóż - proponuję konstruować pytania w AMA w sciśle specyficzny sposób.
Należy, po prostu, poprzedzić pytanie tezą wartościującą, tak żeby odniesienie sie do pytania wymuszało dodatkową aktywność Wałęsy, czy tam jego pracowników. Treść nie ginie i będzie się można od tego momentu do niej odnieść.
Jak wiemy - sam Wałęsa pisze miliardy przeciwstawnych rzeczy i wykazanie fałszu w tym AMA może posłużyć jako operat badawczy dla historyków.

Pytanie, które zadam ja:
1. Wiemy, z licznych relacji naocznych świadków strajku, że nie rozpoczął Pan strajku, a twierdzi tak jedynie poseł PO Borowczak, który nie widział rozpoczęcia i senator PO Borusewicz, który zniknął w dniu rozpoczęcia. Czy może Pan powiedzieć jakiej wysokości uposażenie ma Borowczak jako członek rady nadzorczej Pana Fundacji?

#lechwalesacontent #bolek #pytanie #polska #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
Plam i niejasności w życiorysie Wałęsy jest masa.
- próba przekazania części teryrorium RP, na poradzieckich bazach, rosyjskim spółkom join venture, na zasadzie eksterytorialności (maj 1992)
- marzec 1981, po prowokacji bydgoskiej, Wałęsa wbrew związkowi, podpisuje umowę z rządem
- marzec 1981 Wałęsa przebywa w Wwa w hotelu Solec. Bronią tam dostępu ubecy. Wałęsa przebywa 3 dni i do związku prsychodzi rachunek na prawie 170 000 zł Uważa się, że mogła byc
  • Odpowiedz
- po wniesieniu o lustrację Wałęsa wydaje komunikat do PAP, w którym się przyznaje do podpisania współpracy, chwilę później ten komunikat dementując
- skąd pomysł na NATO bis?
- dlaczego WZZW pognało Wachowskiego, a Wałęsa, w tym samym miejscu i czasie, przyjął go na kierowcę, wiedząc, że jest kapitanem SB?
  • Odpowiedz
- dlaczego w Magdalence Wałęsa nie oprotestował umowy dot prerogatyw prezydenta, które praktycznie oznaczały system prezydencki i dawały Jaruzelskiemu mozliwość rządzenia krajem?
- czy to prawda, że kilka dni przed rozwiązaniem sejmu (za Suchockiej) planowano wniesienie do sejmu wniosku o Trybunał Stanu dla Jaruzelskiego?
  • Odpowiedz
@klikus: nie ma nawet co liczyć że odpowie na te celne i niewygodne pytania, to ama to raz że zebranie nastrojow a dwa to proba wybielenia i będzie tak jak z poprzednimi ama z politykami
  • Odpowiedz
@anath0r: wiem :)
Niemniej wiedza o tym - na jakie pytania i jak odpowiadał - też jest ciekawa.
Zrobi się luźną analizę z prostym kluczem i podsumuje.
  • Odpowiedz
@HHHHHH: to, że Wałęsa jest TW Bolkiem - historycy dowiedli już dawno.
Nie warto pytać o Bolka w ogóle, bo wtedy dajemy Wałęsie i moderacji argument do unikania pytań.
Ważne jest to - jak jego współpraca z SB wpływała na świat, w którym żyjemy.
  • Odpowiedz
@klikus: To co proponujesz to okropna sofistyka. Pytasz o uposażenie posła, jednak zdanie wcześniej STWIERDZASZ, nie pytasz, że ktoś widział a ktoś nie widział strajku. W ten sposób usiłujesz przemycić do pytania stwierdzenie. Człowiek prosty zaczyna tłumaczyć że jak to, inni widzieli i nigdy nie odpowiada na pytanie o uposażenie w związku z czym takie cwaniaczki jak ty mogą sobie pogratulować sprytu, prelegent nie odpowiedział na pytanie = kłamie.
Dla zilustrowania
  • Odpowiedz
@FunkyZeit: moje działania są wtórne do podłych przedsięwzięć bolkoidów.
Gdyby Lech Wałęsa stanął wyprostowany przed historykami i obronił się prawdą - nie musiałbym sie męczyć.
Cyniczne, świadome wykorzystywanie narzędzi, które umowżliwiają unikania odpowiedzi, lub udzielania odpowiedzi przez inne osoby - nie służy prawdzie, do której zmierzają moje poczynania. To jasne.

Co więcej. Za chwilę wdrożę kolejne przedsięwzięcie. Daj mi kwadrans.
  • Odpowiedz
@klikus: Czy ty właśnie dokonałeś ciekawej analizy i interpretacji sytuacji Bolka i nakazałeś 11-letnim #!$%@? użytkownikom wykopu zadawać ściśle skonstruowane pytania Wałęsie? Przecież tam połowa pytań to będą wrzucone memy z Lechem albo "No elo Bolek, gdzie moje sto millionufff?". Ponadto mimo że było napisane, iż można zadać jedno pytanie w komentarzu to #!$%@?ą 20 komentarzy z pytaniami Anny Walentynowicz w jednym poście.
  • Odpowiedz
do pełnej analizy brakuje mi samobójstwa Graczyka, wtedy cały plan ma ręce i nogi, spreparował Graczyk, przed śmiercią zostawił list pożegnalny, że wrobił Wałęsę, czekamy więc na kolejnego seryjnego samobójcę
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: jeśli Wałęsa odpowie na 80% pytań dot jedzenia jajecznicy na śniadanie, 20% pytań dot ulubionego filmu, 9,99% dot żony i 1 pytanie dot pogody w 1971 roku - to taka wiedza też jest istotna i zostanie opublikowana na wykopie, po analizie.
  • Odpowiedz