Wpis z mikrobloga

@maxciekpl: Rzeczywiście nie było tak źle, jednak widać wyraźny wzrost wykrywalności w ostatnich latach; na pewno technika okazała się bardzo pomocna w tej materii.

Wykrywalność sprawców


Policjanci są skuteczniejsi w wykrywaniu sprawców zabójstw. W 1999 r. wykrywalność wynosiła 85,7 proc, zaś w 2008 r. wzrosła do 93,1 proc., czyli o 7,4 proc. Związane jest to m.in. z wykorzystywaniem w śledztwach nowoczesnych technik kryminalistycznych, np. badań DNA. Rozbudowywane są też bazy
  • Odpowiedz
@maxciekpl: Mirku szczerze przyznam, że plusuję czasem tylko dlatego, żeby nie ominął mnie kolejny odcinek, bo #nostalgia Przez co obajrzałem maksymalnie 3/4 tego co wrzuciłeś. Myślę, że to i tak sporo? :)
  • Odpowiedz
@dyszka: raczej nie, ja do tej pory obejrzałem ich ponad 50 :D Kasety zgrywam od stycznia. Zawsze możesz nadrobić zaległości, tylko jednego odcinka chyba nie ma w tagu :)
  • Odpowiedz
@maxciekpl: jeśli nie będziesz usuwał tego z yt to chciałbym ten program pokazać swojemu bratankowi (przestroga - nie tutorial przestępcy), ale póki co może być zbyt straszny dla niego. Mi odbiło się tym, że będąc w jego wieku i oglądając 997, dalej boje się intro ;)
  • Odpowiedz
@maxciekpl: chwała Ci za to :) dzieciaki powinny zobaczyć jak wyglądały NORMALNE programy w TV mimo, że czasem przerażające, dzięki 997 nikomu nie sprzedałem kosy! Oh wait dzięki rodzicom też! Na Twoim miejscu z dostępem tych źródeł, jeśli tylko masz odwagę się pokazać, próbowałbym iść w temacie i próbować otworzyć kanał na YT. Ja podobnego nie znalazłem :) Taki protip, rada mirka, ale wiadomo że nie łatwa spawa ;) Czekam
  • Odpowiedz