Wpis z mikrobloga

Nie chcesz czytać - nie czytaj.

Bądź mno

lvl 17

żyjesz bardzo, bardzo skromnie, bieda aż piszczy

dorabiasz sobie od 13lvl

ojciec się Ciebie wyrzekł "dla Twojego dobra", ma Cię w żopie przysyłając 350zł i będąc z siebie zadowolonym myśląc, że wypełnia ojcowski obowiązek

całe ferie zapierdzielaj na rachunek za prąd bo znowu niedopłata

hajs ten miał być na dentystę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ferie się kończą, zaczyna się codziennie szkoła, zawodowe, komputery, sieci

wracaj do domu, zrób lekcje i do komputra

pocieszasz się grając w puste gry (csgo, OMSI) i oglądając ikswideos

#tfwnogf

#przegryw bo nie masz śmiałości zagadać do jednego różowego paska, która także na Ciebie zerka codziennie jak jeździsz do szkoły

nie dajesz rady wciąż żyć w tej monotonności

widzisz mamę raz dziennie przez mniej niż godzinę bo pracuje od rana do wieczora

zastanawiasz się gdzie dorobić w weekendy by wyrwać się z tej wsi bo masz download poniżej 1mbit/s, masz dosyć dojazdów po półtorej godziny do szkoły, spania po 4-5 godzin i picia kawy z 5 łyżek


#feels

Musiałem gdzieś to napisać, wybaczcie za straconą minutę życia.
  • 46
ale miałem #!$%@? sen. przychodzi jakas baba do domu i mi każe maturę pisać, ja jej mówię, że ty #!$%@? ja to zdalem już i mam za sobą. a ta, że jej to nie obchodzi i mam to napisać i koniec. to chyba z Polaka była, no i tak pisze to, koniec czasu i licze a tu 5 linijek czy coś koło tego. i se myślę, jak to możliwe jak przed chwilą
@Pitrewk: zagadaj do laski. zwyklym "czesc, znowy sie widzimy" i dodaj usmiech + jakis suchy zart "Czy ty mnie sledzisz ?" i potem sie gadka sama potoczy. Jak to zwalisz to coz. Nawet jak sie koledzy dowiedza to bedzie respekt na dizelni "ten to #!$%@? zagadal do obcej laski, musi miec jaja"
Zaluj to czego nei zrobiles, a nie to co zrobiles. Zawsze.

Co do sytuacji finansowej. Ciezko doradzic. Jak interesujesz
@Kazadum: Tak, jeździ tutaj nawet autobus miejski a nie jakiś stary, brudny PKS. Zastanawiałem się mocno nad sieciami (bardzo lubię hardware) i w sumie całościowo mnie ciągnie do tego. Kupiłem nawet ściskarkę RJ-45 ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli już jakieś postępy robię w tę stronę. Brakuje mi tylko podstaw Linuxa (słyszałem, że wszyscy na nim stawiają serwery, Windowsowych się podobno nie opłaca bo drogo) kompletnie nie umiem
@Pitrewk: Jakieś zainteresowania, hobby? Jeśli piszesz, że ogarniasz grafikę to rozwijaj się w tym kierunku. Zawsze zamiast grać możesz szukać jakiś małych zleceń po stronach typu freelancer. Na tej właśnie stronie jest dział "konkursy" np. na projekt loga dla firmy, strony itp. każdy może wziąć udział a wygrany zgarnia daną kwotę jaką podał zleceniodawca. Co do dziewczyny, zagadując nie tracisz nic. Nie zagadując możesz stracić możliwość poznania jej czy nawet bycia
@Pitrewk: jesli ciagnie Ciebie do administracji sieciowej to sciagasz sobie Cisco packet tracer. Nauczyesz sie tam jak graficznie konfigurowac #!$%@? a jak poczujesz moc, to bedziesz to robic komendami jak prawdziwy admin. W przypadku dzialki sieciowej jest o tyle fajnie, ze mniej lub bardziej dotykasz roznych uslug.
a na chomiku szukasz kurs CCNA, sciagasz i czytasz.
Mam chyba gdzies kurs wrzucony jako instalke z gotowymi labami w apcket tracerze. Kurs od