Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov: to na high chaos jest #!$%@? zakończenie? To dobrze że postanowiłem pierwsze przejście zrobić na niskim :D Chociaż #!$%@?łem trochę bo w pierwszych misjach zabiłem kilku strażników, ale żadnego z głównych celi nie zabiłem. Na zakończenie ma wpływ ogólny chaos, ilość zabitych celi, czy i to i to?
@xerxes931: Nie tyle #!$%@?, co okazało się że Emily


Poza tym są drobne zmiany w postaci ilości szczurów, Płaczków i podejścia NPC do Twojej postaci.

Z tego co się zorientowałem to największy wpływ na chaos ma sposób w jaki "eliminujesz" główne cele. Zdarzało mi się w panice zabić kilku strażników i/lub pokojówek, bo akurat znaleźli się w złym miejscu i czasie ale nadal na koniec miałem niski poziom chaosu.
@Vladimir_Kotkov: wyczytałem na wikipedii że są 3 poziomy chaosu - jak zabijesz ogólnie poniżej 20% postaci w grze, potem od 20 do 80%, i potem powyżej 80%. Jest tylko jedna postać którą zabiłem celowo, z premedytacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vladimir_Kotkov: oprawcę w domu Lorda Regenta, chociaż jeszcze kusiło mnie żeby Lady Boyle rzucić na pożarcie szczurom, nie wiem skąd taki pomysł :D Ale jak tak pomyśleć to w sumie dla większości postaci oszczędzenie może być gorsze od zabicia...