Wpis z mikrobloga

#mirkocup Mam takie pytanie, może mądre, może głupie, nie wiem. Czy osoba która "naprawiała dema" lub ma dostęp do tych plików. Mogła by wrzucić oryginalne pliki które nie były w żaden sposób modyfikowane?
  • 23
@TakTen: Sam jestes bzdura. Tym zajmuje sie puchalke ktory mieszka w WB wiec godzina roznicy. Skoncz juz swoje skomlenie bo trujesz dupe ciagle, a serio mamy lepsze rzeczy do roboty niz odpisywanie Ci 100x o demka.
@TakTen: Btw na serwerze jest sourcemod więc następnym razem team chat: @osoba xyz wydaje nam się podejrzana, proszę o obserwowanie. Wiadomość trafia do admina na serwerze na pewno zwróci uwagę i będzie obserwował danego gracza bardziej.
@Perlo: twoje słowa:

" A ty jak oskarzasz ludzi podczas MM? Nie podoba Ci sie ich gra. My poki co regowalismy "live" ktorys gracz nam sie nie podobal, wiec admin ktory byl na serwerze na spekcie przelaczal sie na niego i obserwowal gre. T"

Bardzo profesjonalnie, mnie sie wydaje, że nie czituje bo jestę ekspertę XD
@pitu120: haha xd skąd miałem wiedzieć, że macie taki trywialny sposób weryfikacji czy dana
@pitu120: Jaką gówno burze, padły podejrzenia że ktoś czitował, demka się zepsuły Pomimo, że z pierwszego dnia demka działają ( nie sprawdzałem - ale nie napisał nikt, że niedziauajo). Dzisiaj problem z samym wrzuceniem plików na hosting...
@TakTen: No wywala po kilku minutach. Na alliedmods też ludzie mieli takie problemy. Ogólnie rozumiem, że chodzi Wam o kogoś z Drewno_team? Graliśmy z nimi i szczerze, na TS nikt u nas nawet nie wspomniał, że ktoś u nich "dziwnie" gra.