Wpis z mikrobloga

Jest sobie znalezisko Wiedeń. Przygarnęła nielegalnego imigranta z Gambii by nie został deportowany. Ten zgwałcił ją i zamordował. i jeden z komentarzy (32+ 1-):

proponuje aby ona byla nastepna do ostrzalu


okraszony tym zdjęciem... (poniżej)

Poważnie życzycie komuś śmierci, bo ma inne zdanie niż Pudzian i nie uważa, że wszyscy uchodźcy są "śmieciem ludzkim"?

Swoją drogą, gdyby jakiś niemiecki celebryta wypowiedział takie same zdania jak Pudzian, ale o Polakach kradnących w Niemczech to na wykopie ci sami użytkownicy zapewne zmieszaliby go z błotem za generalizowanie.

#neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays
n.....r - Jest sobie znalezisko Wiedeń. Przygarnęła nielegalnego imigranta z Gambii b...

źródło: comment_Fe6qfaLfFORBMZYDOagyeZ3B1RJT66qk.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noel_gallagher: Porównywanie odsetka kradnących Polaków w Niemczech, do fali islamskich uchodźców, którzy kradną, gwałcą, biją i zachowują się jak pasożyty, którym się wszystko należy, jest co najmniej #!$%@?. Twoja wypowiedź mocno trąci lewackim #!$%@?.

Fakt, nie uważam, by wypowiedź, którą przytoczyłeś, była mądra, bo nie popieram pewnych zachowań i komentarzy, które się tutaj pojawiają, ale delegalizacja tego typu chorych organizacji, jakie reprezentuje pani na obrazku wyżej, powinna być normalnością. Ewentualnie
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: Pudzian miał do czynienia z uchodźcami to ma wyrobione zdanie z praktyki. Natomiast tolerancyjne czerwone towarzystwo spod tego tagu miało jedynie do czynienia z kanapkami od mamy i prenumeratą wyborczej więc wasze zdanie ma znikomą wartość w dyskusji o imigrantach.
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: Daj spokój, czytam i nie mogę uwierzyć ilu socjopatów tutaj siedzi i się wzajemnie plusami podniecają "dobrze jej tak", wskazywanie następnej do zabicia, radość, "bardzo dobrze". Trzeba naprawdę być ludzkim śmieciem albo aspołecznym psychopatą, żeby tego typu rzeczy wpisywać przy okazji czyjejś tragedii.
  • Odpowiedz
@noel_gallagher: no tak, w sylwestra przecież kilkuset Polaków ukradło w Kolonii Niemcom kilkaset aut więc rzeczywiście byłoby dziwne gdyby "jakiś niemiecki celebryta wypowiedział takie same zdania jak Pudzian, ale o Polakach kradnących w Niemczech" i ktoś by się o to oburzył. Przecież rozmiary kradzieży aut i tego co odwalają imigraci są takie same.
  • Odpowiedz
@reasonable: "Nie mam litości - śmiecie ludzkie!!!!! Mnie tam dać!! nie pożałuje bejsbola zero tolerancji!!! Ludzie jaka tolerancja?????? Ja już nie mam tolerancji dla tych śmieci - co niby nazywają się ludźmi!!!!!" "
  • Odpowiedz
Takie nawoływania jak piszesz to zgroza i tutaj trzeba protestować ale

żeby tego typu rzeczy wpisywać przy okazji czyjejś tragedii.


@Porcelanowa: to samo można powiedzieć o szwedzkich feministkach, które wypowiadają się w imieniu kobiet: "nie bróńcie nas przed gwałcicielami". To dopiero jazda - bo tutaj już żaden hejtstop ichniejszy nie reaguje, nikt nie widzi absurdu takich zachowań i niebezpieczeństwa jakie sprowadzają na inne kobiety swoimi twitterowymi wpisami (#inteerkvinna
  • Odpowiedz