Wpis z mikrobloga

@kawa-i-papierosy: Dobra, przesadziłem z tym zadufaniem xD. Chodzi o mi o to, że to nie kwestia wysokiego IQ. Po prostu pewnych wyuczonych zachowań. Rwiesz się do przodu. W życiu spotkałem wiele ponadprzeciętnie inteligentnych ludzi, którzy byli przeraźliwie skromni xD.
Pewny siebie jesteś i tyle.
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy: Ale wysokie IQ wcale nie determinuje znajomość poprawnej polszczyzny czy innej dziedziny. Mylisz mądrość z inteligencją. Można nie posiadać wiedzy i umieć logicznie myśleć, albo i odwrotnie.

Być może wcale nie masz wysokiego IQ, ale szybko przyswajasz wiedzę i umiesz ją wykorzystać. Iloraz inteligencji to w dużej mierze tylko współczynnik inteligencji logicznej.
  • Odpowiedz
@PlusMinus303: hm, z tego co kojarzę, to mądrość wynosi się ze szkoły i nabywa wraz z doświadczeniem życiowym. czy mi jej brakuje? na pewno - jestem stosunkowo młody, na mądrość przyjdzie czas.

za to pewnie tobie chodzi o inteligencję emocjonalną. i tu masz rację. niemniej ty nie wiesz o czym mówisz i włączasz się do tematu :).
  • Odpowiedz
stary już jestem

jestem stosunkowo młody, na mądrość przyjdzie czas.


@kawa-i-papierosy: jak najbardziej chodzi mi o inteligencje emocjonalną, ale już rzucasz tekstami, które nie mają logiki, przejrzałem sobie kilka innych twoich wypowiedzi - przykro mi, ale masz wiele do nauki, nawet jeśli masz wysokie IQ, to nie potrafisz go wykorzystać w swoich wypowiedziach
  • Odpowiedz