Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem się podzielić zdjęciem z moim chłopakiem z mojej studniówki. Domyślam się, że powinienem też do tego naskrobać parę słów...
Chodzę do liceum Mickiewicza w Warszawie, moja studniówka odbyła się 9 stycznia tego roku i postanowiłem zabrać na nią swoją drugą połówkę. Jako jedyna taka para na studniówce zrobiliśmy sobą niemałą sensację, ale w pozytywnym sensie. Jedna fotografka nawet sobie nas upatrzyła i ciągle nam robiła zdjęcia... Ogólnie byliśmy bardzo pozytywnie przyjęci, a w szkole po studniówce jedna z nauczycielek gratulowała mi odwagi za zabranie chłopaka na studniówkę.
Pozdrawiamy – Eryk i Arek

#lgbt #neuropa #ladnypan #studniowka #feels #licbaza #pokazmorde #modameska
grave - Hej, chciałem się podzielić zdjęciem z moim chłopakiem z mojej studniówki. Do...

źródło: comment_rBOeXHPy2Uh9zTcCG1q94PrpsF8sXVY6.jpg

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grave: > Bogdan Rubas Nie zgodzę się z opisem! Byłem na tej studniowce i fakt wywolaliscie sensacje, ale jak najbardziej negatywną. Mój kolega jak i wiele innych osób (nie chce wymieniać danych osobowych) miał odruchy wymiotne na skutek widoku waszych częstych i obscenicznych pocałunków. Dodam, że był trzeźwy, nie był chory, a jedzenie na pewno mu nie zaszkodziło, bo skutecznie odebraliscie mu, zresztą nie tylko jemu apetyt. Czujesz się wyjątkowy,
  • Odpowiedz
@grave: co ten po prawej ma na szyi? Zresztą krawat u niego też wygląda jak zawiązany na o-------l. taki wstyd

()

Ten po lewej dobrze wygląda - Janniger pewnie by zabił żeby mieć taką stylówę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PluszowyBeton: za duży garnitur to jeszcze zrozumiem - jak rodzice nie mają dużo hajsu to w liceum często można mieć średnio dopasowany garniak (znam to z autopsji (,) ) ale dla krawatu to już nie ma watłumaczenia
  • Odpowiedz