Wpis z mikrobloga

Nowy rok? Już nawet nie chce mi się wychodzić z #tfwnogf a #tinder mam dla nabicia atencji. Mam kilkadziesiąt par, nawet mi się nie chce pisać do nich. Przeglądam chwilę, potem mi się nudzi lajkuje wszystkie nie patrząc, czekam tylko aż mi wyskoczy, że wykorzystałem limit. Następnie wchodzę co jakiś czas obejrzeć nowe pary, które potem szybko usuwam. Zostawiam sobie z 20-30 par oglądam sobie ich zdjęcia, potem co jakiś czas wywalam te stare pary jak mi się nudzi, zostawiam nowe potem znowu wymiana i tak sobie kolekcjonuje jak jakieś znaczki. Nie mam motywacji już do randkowania, miałem zakładać znowu na innych portalach randkowych ale odwlekam to, bo mi się nie chce. Myślałem o tych szybkich randkach ale też mi się nie chce. Ostatnio zajrzałem na #sympatia bo jest podgląd bez konta na google, patrzę, a tam te same mordy co zawsze. Na fb kilka lasek z którymi się miałem spotkać/spotkałem wyszło z przegrywu ale mi to obojętne. Wnika we mnie co raz bardziej życie samotnika ale to już chyba jest ten etap akceptacji, że będę do końca życia sam. Wygodnie mi z tym.
#smiercwsamotnosciniedlamnie #feels #stulejacontent #depresja #introwertycy
  • 16
@brunetroll089: Ja pisze, nawet sie spotykam i czasami konczy sie to jednorazowa przygoda, ale szczerze - nie ma zadnej roznicy oprocz chwili przyjemnosci (czasami watpliwej, bo UWAGA tak - laski tez potrafia sie #!$%@? bzykac). Nadal jestem sam i nie potrafie sie przestawic na myslenie o tym, ze mam byc z kims na stale. Czyli praktycznie nadal #tfwnogf
@brunetroll089 ej tinder to słaba opcja, laski tam są strasznie atencyjne. .. Ja dwa lata temu napisałam dla beki ogłoszenie na gumtree, precyzyjąc w nim nieco kogo chciałabym poznać i tak trafiłam na niebieskiego, z którym jestem :D a tak serio to nie spinaj się tak z tego powodu. Wiem, że samotność potrafi doskwierać, ale nie można popadać w desperację ;) nie mniej jednak powodzenia i pamiętaj, że to nie drugi człowiek
@brunetroll089: A myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, kiedy mając kiedyś konto na sympatii zapisywałam w zakładkach ciekawe profile, a kiedy uzbierało się ich trochę, to je usuwałam, i tak w kółko.

Presja otoczenia? Przecież to Twoje życie, rób z nim, co chcesz, inni nie mają nic do gadania. Trolluj świat, póki masz czas. Trafisz na fajnego różowego nawet nie wiesz kiedy, i wtedy z wolnym czasem może