Wpis z mikrobloga

Dzięki sprawnej pracy pewnej firmy a także kurierów jeszcze przed końcem roku dotarła do mnie płyta główna wraz z procesorem. Ten teges mój projekt nazwany roboczo Black Sail powoli wypływa z mojej głowy i nabiera realnych kształtów.
Jako, że jestem niecierpliwy jeszcze wczoraj wrzuciłem wszystko do wspaniałej kartonowej obudowy i odpaliłem ... bo tak. Bo chciałem zobaczyć czy działa.
http://i.imgur.com/M2sa8YV.jpg?1
Jak widzicie na załączonym obrazku procesore niejako bez rozbiegu został przetaktowany do 4.6 GHz z fabrycznego 4.0( ͡ ͜ʖ ͡) Według zapenień ekspertów nie powinno to stanowić żadnych problemów dla niego jak niestabilny system, przegrzewanie czy też zabawa ze zwiększaniem napięć zasilania.
Brzydki radiator zostanie zastąpiony chłodzeniem wodnym Kelvin S36 od Fractal Designe, a całość zamknięta w obudowie Define S tej samej firmy, które to powinny dotrzeć w przyszłym tygodniu.
Jeśli chcesz śledzić dalszy rozwój projektu w miarę napływu nowych komponenentów możesz dodać do obserwowanych tag
#jofiemontuje
albo zczarnolistować jak nie chcesz.
#pcmasterrace
Pobierz Jofiel - Dzięki sprawnej pracy pewnej firmy a także kurierów jeszcze przed końcem rok...
źródło: comment_Q4KmSt1B0p7y7ybkKbT03EkFC2hgtDga.jpg
  • 8
@karma-zyn: Pozbywam się ale już został zarezerwowany przez jednego zmoich znajomych. Chyba, że zrezygnuje to dam znać na mirko.
@eMinimi: Celem zasadniczym jest obróbka moich filmów ale prawda jest taka, że będę na nim grał :)
@animetopedal: problemem jest, że nie wiem jeszcze co będzie przyczyną bottleneck i czy będzie sens kręcić go więcej i dla jakich korzyści.
@Jarzyna:
GIGABYTE GA-Z170XP-SLI Intel Z170 (Socket 1151) ATX Motherboard
Intel
@Jarzyna: Filmy są surowe, nie ma co oglądać a budżet skromny - na grafikę muszę poczekać, chciałbym dwie w sli, może jakieś ti, może też chłodzone wodą, więcej ramu, lepszą płytę główną...(,)