Wpis z mikrobloga

I jak to jest panie @koroluk zostać zmasakrowanym w tym wpisie? Posługując się twoją retoryką - Gdy zobaczyłeś towarzysza Michnika na tym plakacie to wyobraziłeś sobie kolejną pseudo masakrację chochoła aż kuśka podskoczyła ochoczo w spodniach. Banda lemingów wielbiących Cię na tym portalu szybko zaplusowała. Okazało się jednak że dokonałeś automasakracji co udowodniło Ci dwóch użytkowników niżej. Jakie to uczucie?
@trebeter @Trust_Me_Im_Engineer
#neuropa #4konserwy #polityka
e.....4 - I jak to jest panie @koroluk zostać zmasakrowanym w tym wpisie? Posługując ...

źródło: comment_OKn6Xvfr3RBGUO5nZwRADQIY72TfI4mc.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@ediz4: Najwyraźniej nie rozumiesz różnicy pomiędzy konkretną osobą przepraszającą za czyny poszczególnych osób a narodem przepraszającym za to co zrobił naród.
  • Odpowiedz
@rzep: Bo nie ma różnicy. Z jakiej paki mam przepraszać za jakichś randomowych wiochmenów którzy brali udział w mordowaniu Żydów. I do tego nadal sprawa nie jest do końca wyjaśniona.
  • Odpowiedz
@Lipathor: Nie ma różnicy. Mord w Jedwabnem to nie zorganizowana akcja jakiejś organizacji państwowej, stowarzyszenia itp. Za tego Polaka cygańskiego pochodzenia co w Holandii bodajże zasztyletował człowieka też będziesz przepraszał? Za sebiksów którzy kogoś zamordują w UK również?
  • Odpowiedz
Bo nie ma różnicy. Z jakiej paki mam przepraszać za jakichś randomowych wiochmenów którzy brali udział w mordowaniu Żydów. I do tego nadal sprawa nie jest do końca wyjaśniona.


@ediz4: Jest różnica. Tak jak nie oczekuje, że mnie jakiś przypadkowy Rosjanin będzie przepraszał za mord w Katyniu, tak oczekiwałem tego od narodu rosyjskiego.
  • Odpowiedz
@rzep: A jak to jest analogia mordu w Katyniu do którego rozkaz wydali przedstawiciele narodu radzieckiego do zbrodni w Jedwabnej gdzie obywatele de facto już wtedy nie polscy a jedynie pochodzenia polskiego pod wpływem niemieckich zarządców dokonali zbrodni na żydach? Nadmienić należy również żeby bezpośredni udział udowodniono ok. 40 osobom z ponad tysięcznej wioski i jak twierdzą świadkowie ofiary były spędzane do miejsca śmierci przy asyscie uzbrojonych żołnierzy niemieckich
  • Odpowiedz
@John_Finn:

Potraficie wskazać artykuł Michnika, o którym mowa?...

Cięzko znaleźć tak stary artykuł. Są artykuły o Jedwabnem ale znacznie nowsze. Czy jednak należy szukać dowodów na poparcie tezy że środowisko gazety wyborczej nawołuje do przeprosin Zydów za działania Polaków? Przecież ta linia jest oczywista dla każdej osoby która czytywała ta gazetę.

W mediach i na forach kibicowskich pisano zgodnie, że transparent powstał w odezwie na serię artykułów w GW o kibolach...
  • Odpowiedz