Wpis z mikrobloga

@b0lec: dobrze ze się rozwija pomoc dzieciakom, ale w przypadku Nvidii nie widac atencjonowania sie tuberow patrzac jako latwy zarobek subow na YT. Fifacze zrobili znowu akcję by przyatencjonowac bo maja ledwo150k subow. Stawiam ze dzis zgarna +5k subow. Tak samo rezi czy ruchacz
  • Odpowiedz
@xDawidMx: no ok ale ja dalej nie widzę w tym nic złego :-) Może jestem jakiś dziwny. W sensie ja bym tak nie zrobił bo "nie mój cyrk i nie moje małpy a Beduini bijta się", ktoś tak robi jego sprawa.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: dobra sprawdziłem teraz na co zbierają (wow, niesamowite, to idzie olać coś co jest słabe?). Rozumiem, że wg Ciebie lepiej żeby tego nie robili, tak? C--j z dziećmi, ważne żeby jakieś suby nie wpadły komuś kogo nie lubię, a mam na jego punkcie obsesję?
  • Odpowiedz
@proofd12: pomagac niech pomagają. tylko wysypu atencyjnych akcji jest niestety dużo za dużo. Wolę po prostu akcje ktore nie sa skierowane tylko i wylacznie na lans by jakieś media o nich napisały lub wystapili w TV (rezi). Zwykłą pomoc w stylu "a dam stowę jako Gall Anonim" cenię a nie zasadzie" OMG on wplacil tysia!!!!oneoneone111".

Boli mnie cała otoczka "wybijania sie na malych dzieciach" jak to ujął Ator.
Pomoc >
  • Odpowiedz
@xDawidMx: wedle mnie mogą nawet machać benisami na wizji, jeśli to ma pomóc dzieciom to niech to robią. Ich widzowie to gimby i skoro dają pieniądze to jednak działa. Jeśli potrzebowałbym pomocy to miałbym w pompie w jaki sposób ktoś przekonał innych do pomocy i czy przy tym coś na tym zyskał. Podobne bóle d--y mają jak ktoś sławny, np. Cristiano Ronaldo da X pieniędzy na jakiś szczytny cel i
  • Odpowiedz