Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się dlaczego nienawidzę dziewczyn. Wczoraj wyszłam z dziewczynami ze studiów na piwo. Wszystkie są ode mnie młodsze ale cześć jest myśląca. Zaczął się oczywiście temat wykładowców

"Ja nie wiem jak można być w tym wieku i mieć TYLKO magistra. Ona naprawdę jest idiotką." o językoznawcy, która ma chyba największą wiedzę na tym uniwersytecie, prowadzi bibliotekę i zna się chyba na wszystkim, po prostu nie ma na to papierka.

"Ja #!$%@?ę on jest taki nudny. #!$%@? jak się nie zna to po co go zatrudniają. Niech wezmą jakiegoś młodego a nie mumię, która jest starsza niż ten uniwersytet" o PROFESORZE, który skońćzył UW, UJ i jakiś uniwerek w Japonii, wydał książkę i ogólnie jest dość znany w świecie, zna wszystkie warianty dialektów i pism japońskich, dzięki czemu potrafi tłumaczyć nawet najstarsze pisma. Aaa zapomniałabym dodać , że dostał najwyższe odznaczenie w Japonii jakie może dostać obcokrajowiec...

"#!$%@? ej ja #!$%@?ę tak się #!$%@?łam w piątek o #!$%@? a tylko dwa gibony były na 12 osób więc #!$%@? zamówiłam bo #!$%@? mnie strzeli. Ej #!$%@? tu są szoty po 4 złote wychodzimy bo w XX są po 2 zł" po czym stałyśmy w holu całkiem eleganckiej restauracji i czekałyśmy aż kilka z nich wypije shoty za 2 zł mimo że czułyśmy się upokorzone, że nawet nie wpuszczono nas na salę bez zamówienia...

Co się dzieje z niektórymi #rozowepaski? Czekam tylko aż one zrobią przynajmniej magistra z takim podejściem.

#logikarozowychpaskow #pytanie
  • 29
@Tsukiko: to nie kwestia #rozowepaski tylko kwestia mlodych ludzi, ktorzy coraz czesciej zamiast sie zastanowic nad tym co mowia to robia #!$%@? z logiki. Mowie to na bazie wlasnych doswiadczen, bo duzo pracuje ze studentami w wieku 19-22.
"#!$%@? ej ja #!$%@?ę tak się #!$%@?łam w piątek o #!$%@? a tylko dwa gibony były na 12 osób więc #!$%@? zamówiłam bo #!$%@? mnie strzeli. Ej #!$%@? tu są szoty po 4 złote wychodzimy bo w XX są po 2 zł" po czym stałyśmy w holu całkiem eleganckiej restauracji i czekałyśmy aż kilka z nich wypije shoty za 2 zł mimo że czułyśmy się upokorzone, że nawet nie wpuszczono nas na
tu są szoty po 4 złote wychodzimy bo w XX są po 2 zł"


@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: ostatnio byłem na pępkowym. Najpierw delikatny melanż a potem mieliśmy iść do klubu. Ktoś rzucił nazwę jednego miejsca po czym chyba 2 osoby powiedziały "ale tam się płaci za wstęp 15zł, #!$%@? nie płace"

mózg #!$%@?
@Pan-K: @MarianKolasa: Mam 22 lata i nie widzę innej możliwości, niż nie spotykanie się z nikim, albo spotykanie się ze starszym facetem, który ma już poukładane w głowie. W zasadzie sama mam już poukładane życie (jeszcze nie poukładane w głowie), pracę i studia i nie dziwię się, że "zapracowani" faceci wybierają młode i łatwe dziewczynki, bo sama mam identyczny wybór wśród chłopaków w moim wieku - materiał na zapchajdziurę.
"zapracowani" faceci wybierają młode i łatwe dziewczynki


@Tsukiko: wybierają tylko na seks. Nikt kto ma łeb na karku nie będzie się spotykał z taką laską nie wspominając już o pokazywaniu się publicznie.

mam identyczny wybór wśród chłopaków w moim wieku - materiał na zapchajdziurę.


Akurat to się nigdy nie zmieni. Zawsze ktoś Cie będzie chciał zapchać jeśli tylko nie odstraszasz :)
@Tsukiko: nie napisałem, że wszyscy młodzi ludzie to debile :) po prostu ja rocznie poznaję około 80 - 120 młodych ludzi. Pośród nich zawsze znajduje się kilka/kilkanaście osób, które ogarniają i potrafią logicznie myśleć, ale to jest jednak pewien odsetek zaledwie.