Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki :) Postanowiłam dodać swój tag #kodiarysuje, w którym będę dodawała wszystkie swoje prace, a także motywowała do rysowania i dawała różne porady. Na ten pomysł wpadłam dzięki Mirabelce @Kaplanka. Będę również dzieliła się postępami, które osiągnęłam w danym czasie :) Zachęcam do obserwowania :)
Pierwszą rzeczą, którą dodam jest progres w ciągu roku (z długimi przerwami, które czasem trwały nawet miesiąc z powodu różnych problemów życiowych( ͡° ʖ̯ ͡°), ale teraz mam zamiar rysować kilka razy w tygodniu). Pierwsza praca z wczoraj (dodawałam na wykop http://www.wykop.pl/wpis/15336949/oto-moja-dzisiejsza-praca-niestety-mam-tylko-olowe/ ), a druga właśnie sprzed roku :) Obydwie rysowane tylko ołówkiem HB. Muszę w końcu kupić więcej rodzajów ołówków ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przy okazji pierwsza rada: Nie bójcie się dociskać ołówka! Widać na załączonym obrazku, że wcześniej bałam się to zrobić, ale jednak opłaciło się zaryzykować :D Jeszcze dużo mi brakuje, żeby świetnie rysować, ale staram się ćwiczyć :)
Jak oceniacie progres?

Kodia - Witajcie Mirki :) Postanowiłam dodać swój tag #kodiarysuje, w którym będę dod...

źródło: comment_BiMSQdtQ87KoAWtMJT4RArN5dq2sYYlr.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Kodia: Wyrzuć ten ołówek HB i kup zestaw miękkich ołówków B. Nie będziesz wtedy musiała dociskać, samo się zrobi. Jak na mój gust to powinnaś "dociskać" jeszcze bardziej, nie bój się dużego kontrastu.
  • Odpowiedz
@dsun: Hahah dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sohee: No właśnie ja się jeszcze trochę boję dociskać, ale już coraz odważniej i widzę, że to daje dobry efekt :) Zestaw ołówków to mus ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dziękuję za podpowiedzi :) Na pewno skorzystam
  • Odpowiedz
@sohee: Nie wiem właśnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może temu, że mam beznadziejny ołówek i czasem po dociśnięciu robi takie brzydkie smugi :(
  • Odpowiedz