Wpis z mikrobloga

Serdecznie pozdrawiam złodziei którzy dzisiaj spladrowali mój dom. Jesteście #!$%@? debilami. #!$%@? dom na kawałki i nie ukraść pieniędzy które leżały na wyciagniecie ręki. Czekam na technikow policyjnych z uśmiechem na ustach. Wszystko wskazuje na to, że zrobiliscie z siebie debili za 2000zl.

#kradno #zlodzieje #policja
dzerald - Serdecznie pozdrawiam złodziei którzy dzisiaj spladrowali mój dom. Jesteści...

źródło: comment_YEtuNsjVzlLR1NLCUoi80JukKSIgva3W.jpg

Pobierz
  • 67
@dzerald: o cholera...co to się dzieje....wczoraj złodziej był u @Ataza ale udało mu się tylko zaznaczyć domofon i obczaić zawiasy w drzwiach. Sama jestem ciekawe co dziś u niej...
Ja też kilka lat temu miałam włamanie do mieszkania... tylko że mi #!$%@? wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Złodzieja złapali (okazało się, że sąsiad) jak wyszedł z więzienia to jadąc na disko wpadł pod tira i ucięło mu
@dzerald: współczuję - sam miałem kiedyś włamanie - i też podobna sytuacja, nic nie znaleźli wartościowego. Ukradli tylko starą Nokię 3310 na wykończeniu.

Śmiesznie trochę było, bo miałem 4 walizki podróżne typu hardshell (nie pytajcie po co i dlaczego). Leżały w szafie złożone jedna w drugą i ci debile #januszewlaman w poszukiwaniu fantów się nimi zainteresowali.

Wyobrażam scenę, która potem nastąpiła tak:
Mati: Hej Seba patrz walizka.
Seba: dawaj ją
Mati: