Wpis z mikrobloga

No #!$%@? mać. Mam nowych współlokatorów już jakoś z miesiąc. Nie dosyć że to straszne brudasy (nie sprzątają, z kuchnii znikają na kilka dni talerze i sztućce) to dzisiaj #!$%@? coś jeszcze. Jest #!$%@? 23 a ci #!$%@?ńcy włączyli pralkę. Na długi program, czyli pochodzi 1.5h. Już ich #!$%@?łem jakbyście pytali. No #!$%@? mać. Jest 23 a my mieszkamy w bloku. Wcale się nie zdziwie jak zaraz bagiety wpadną. No na bank jutro sąsiadka mnie zaczepi że co to za hałasy po nocy.

Powiedzcie mi jakim podludziem trzeba być żeby nie myśleć o tym że jest po 22 i ludzie chcą #!$%@? spać?!
Mieszkają ze mną od dwóch miesięcy a ja już tak bardzo ich nienawidzę...

#studbaza #patologiazewsi ##!$%@? #bekazpodludzi
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gert: Też tak miałem, 24, ja słuchawki z uszów i słyszę jak pralka robi a sąsiedzi walą po rurach bo wibracje idą.
1. Albo mieszkali w domku/są z wioski i nie wiedzą że taka sytuacja ma miejsce
2. Są #!$%@? burakami
Moi mieli twardy sen więc włączali i szli spać, jak tylko słyszałem że chodzi to zwyczajnie wyłączałem pralkę, szybo się nauczyli jak nie mieli w czym iść do pracy/na
  • Odpowiedz
@ZinedineZidane: Nie. Buc który chce spokoju to określenie stosowane zazwyczaj przez współlokatorów buraków którzy nie szanują innych ludzi. Nie mówię o tobie, mówię ogólnie i na podstawie własnego doświadczenia.
@Gert zapewne jeszcze drą ryja po nocy i ogólnie hałasują.
Nie nawidzę tego typu ludzi, łał bym po piździe jak leci, wracasz zmęczony z uczelni/treningu/pracy, chcesz odpocząć ale nie da się.
  • Odpowiedz
@Gert: Poproś ich delikatnie, żeby tego nie robili. Nie żeby Ci to przeszkadzało, ale pranie w nocy może się źle odbić na ubraniach "wiecie, tu w mieście to w nocy gorszej jakości woda przez rury idzie, jeszcze wam zafarbują czy coś". Jak nie podziała, to kup na allegro brązowy barwnik spożywczy (z 10zł Ci z przesyłką wyjdzie) i wlej tam gdzie płyn do płukania ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Seid: No drą mordy tak mniej więcej do drugiej w nocy.

@robertx: Parę razy delikatnie już próbowałem z nimi rozmawiać ale nie dociera. Nie będę dwudziestoletnim ludziom mówił jak mają się zachowywać. Jak dalej będą odwalać takie akcje to ja tego płazem nie puszczę.
  • Odpowiedz