Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki chciałbym Was zaprosić do prawilnego #rozdajo jednak odrobinę innego niż wszystkie bo trochę #charytatywnie walczę o synka mojego kolegi (szczegóły w wykopie). Maluch kończy za 13 dni 3 latka i chciałbym, żeby chociaż taki pozytywny prezent otrzymał jak zakończenie zbiórki na jego rehabilitację.

Oddam nowiutkiego drona Eachine H8 i pokryję koszty przesyłki do zwycięzcy.
(http://www.banggood.com/Eachine-H8-Mini-Headless-Mode-2_4G-4CH-6-Axis-RC-Quadcopter-RTF-p-975808.html)

1.Plusujesz ten wykop:
http://www.wykop.pl/link/2837365/mirki-i-mirabelki-czy-bylibyscie-chetni-wspomoc-serduszko-pewnego-malucha/
a dzięki temu być może trafi on na główną i zwiększy się szansa na pozytywny finał zbiórki dla Alana dzięki "Wykop Efekt"

2. Plusujesz ten wpis.

Akcja trwa do jutra tj. 05-11-2015 do godziny 22:00.

Jutro 05-11-2015 po 22:00 z pomocą MirkoRandom wylosuję i ogłoszę zwycięzcę po weryfikacji czy również wykopał znalezisko oprócz zaplusowania tego wpisu.

Jeśli mielibyście również ochotę i możliwość wsparcia chociaż złotówką zbiórkę Alana to będę serdecznie wdzięczny.

ps.


#rozdajo #cebuladeals #drony #chinskiecuda #aliexpress #pomagajzwykopem #wykopefekt
anonimowyzpl - Witajcie Mirki i Mirabelki chciałbym Was zaprosić do prawilnego #rozda...

źródło: comment_sdHjcUD6qK8bdV9DnMi6mhv7VoKGIK8B.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@anonimowyzpl: tak sie składa ze tez mam znajomych w podobnej sytuacji.
Jeżeli wygram, zrobiłem to co chciałeś , zrobię podobne rozdajo z tym co wygram. specjalnie bez tagu zeby nie spamować tagu przed faktem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anonimowyzpl: wpłaciłem tez siepomaga wiem jak to jest. Tez mam dzieci i mam nadzieje ze nigdy nie będę potrzebował takiej zbiórki a jak mogę , pomagam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) bedzie nas wielu bedzie lepiej i szybciej.
  • Odpowiedz
PS. w punkcie numer 1. zasad rozdajo oczywiście chodzi o WYKOPANIE (a nie zaplusowanie) znaleziska ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale widzę, że każdy wie o co chodzi jednak na wszelki wypadek uściślam :)
  • Odpowiedz