Wpis z mikrobloga

#orange #afera #prawo
@OrangeEkspert: W piątek dzwonił do mnie wasz telemarketer z ofertą, powiedziałem że nie jestem zainteresowany. Już pominę fakt że walił do mnie namolne teksty typu "niech pan się zastanowi rozsądniej", "i tak pan przecież doładowuje sobie konto", "nic panu przecież nie szkodzi", "przecież się panu to bardziej opłaca, co pan". To dzisiaj od rana miałem 3 kolejne połączenia (numery: 512 343 317, 512 343 207, 512 341 974) z pytaniem o to samo. Co godzinę mam od was telefon w którym mi wciskacie to samo mimo że mówię waszym ludziom że godzinę temu dzwonił inny wasz pracownik i wyraźnie mu zaznaczyłem że nie jestem zainteresowany. Mam was zaskarżyć o nękanie?
  • 10
@OrangeEkspert: Po waszym komentarzu ustawiłem na waszej stronie że nie wyrażam żadnej zgody, w tamtym tygodniu znowu dzwonił wasz konsultant z tą sama ofertą, powiedziałem mu że jakim prawem mnie nęka skoro nie wyraziłem zgody, powiedział że was system czasem czegoś nie łapie i że ręcznie mi teraz ustawi by nie dzwoniono. W sobotę o 8 rano obudził mnie telefon w którym znowu wasz konsultant mi zaczął wciskać ofertę która nie
@kamdz: mialem to samo w plusie (tuz po przejsciu do Virgin). Dzwonili 10 razy w ciagu 3 dni. Wyslalem pismo do uokiku i dostali jakis nadzor. Telefony skonczyly sie natychmoast