Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy wpisów 1 2 i 3.

Karyna po dłuższym nękaniu mojego kumpla tym żeby jej wybaczył w końcu sobie odpuściła. Próbowała mu wmówić że to ja kłamie i sobie wszystko zmyśliłem, więc z pomocą mojego kuzyna namierzyłem fagasa z którym się puściła. Okazał się spoko gościem, bo zgodził się przyjść i opowiedzieć kumplowi jak to było. Twierdził, że nawet nie wiedział, że jest mężatką i kogoś ma. Od początku imprezy to ona się do niego kleiła, mówiła, że dawno "TEGO" nie robiła i potrzebuje się trochę rozerwać. On jako wolny facet stwierdził, że nic nie stoi na przeszkodzie i wyszli z domu na bara-bara.

Zadzwoniłem do karyny, gdy jej lover siedział obok mnie i dałem go do tel. Rozłączyła się od razu co mnie nawet nie zaskoczyło. Kumpel wiedział, że nic dalej z tego nie będzie, a #!$%@? w domu nie będzie trzymał.

Jak na razie synek mieszka z nim, a jego matka opiekuje się nim gdy on jest w pracy. Na rozprawie ma dwóch świadków (mnie i fagasa), a prawnik stwierdził, że ma duże szanse, aby to on był prawnym opiekunem, a ona gówno dostała po rozwodzie.

Widziałem w sobotę karyne w jednym klubie kompletnie zalaną, a wokół niej dwóch sebixów. Widać jak "pani magister" radzi sobie w związku z rozwaleniem rodziny. Najlepsze jest to, że jak ona się tak ze wszystkimi puka i jeśli serio jest w ciąży to będzie miała misję znaleźć tatusia dla nowego dziecka.

#logikarozowychpaskow #zdrada #karyna
  • 41
  • Odpowiedz
@metaled: Heh, ona się uważa za lepszą ode mnie, bo ma magistra, a ja tylko pełne średnie. Ja sobie chociaż radzę w życiu, w listopadzie biorę ślub (w lutym urodzi mi się dziecko), a ona nawet do roboty nie pójdzie bo z jej wykształceniem od razu chce dostać wielką wypłatę i stanowisko kierownicze. Papierek to nie wszystko. Ona jest tak tępa, że większość nie wierzy, że taka ameba umysłowa w ogóle
  • Odpowiedz
@siwylol25: Jak tylko hajs będe mieć, wyślę Ci cumplu bezinteresowną flaszkę na mój koszt bo to co wykonałeś jest najlepszym, co mogło spotkać Twojego cumpla. Duży szacun!
  • Odpowiedz
@siwylol25: Kurde, smutne że takie rzeczy się zdarzają. Stalkowałem twoje wpisy i powiem że to strasznie perfidne; nie dość że on ją utrzymywał to jeszcze coś takiego. No i jeszcze dzieciaków szkoda (,) Mam nadzieje że twój kumpel jakoś się jeszcze trzyma no i oczywiście szacuneczek kolego.
  • Odpowiedz
@siwylol25:

Ogarnął się, nie pije, a nawet poznał jedną fajną dziewczynę, która coraz częściej u niego bywa.

W przeciągu tygodnia? Tydzień temu nakryłes karyne a on po tygodniu już ma panne z którą się spotyka? WTF?
  • Odpowiedz
@joyko: Ona się nagle zmieniła. Kiedyś się jeszcze jako tako interesowała dzieckiem, a od jakiegoś czasu tylko się szlajała, a opiekunka czyli jej mąż siedział w domu.
  • Odpowiedz