Wpis z mikrobloga

@sermaciej: To już się robi żałosne jak nie główna zawalona pisowskim spamem czy imigrantami o jednym i tym samym to teraz na mikroblogu wklejanie tych samych gównoobrazków po kilkadziesiąt razy dziennie.
  • Odpowiedz
@Oak_: Pisowskim? Brzmi jak typowe pieprzenie lemingów w stylu, że kto przeciw nam ten pisior. I potem się dziwicie, że Nowoczesną traktuje się jak drugą PO. Nawet w retoryce dalej jedziecie POwską demagogią xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Oak_: Nie każdy ma czas siedzieć non stop na mirko i patrzeć co już było a co nie. Jak masz dosyc polityki, imigrantow itp, dodaj sobie tagi na czarna liste i po klopocie
@sermaciej: Ci "przedsiębiorcy i ludzie sukcesu" są bardzo mocno powiązani z PO, nie sądzisz? A kreują się na ich wielkich przeciwników...
  • Odpowiedz
@Liberman:

I potem się dziwicie, że Nowoczesną traktuje się jak drugą PO. Nawet w retoryce dalej jedziecie POwską demagogią xd


Ja z Nowoczesną mam niewiele wspólnego, nie popieram ich, nie wspieram, krytykowałem ją kilkakrotnie bardziej lub mniej merytorycznie na
  • Odpowiedz
@robertx: ale jak się już interesujesz polityka to możesz po prostu przejrzeć tag i nie wklejać tego samego obrazka dwudziesty raz i to jeszcze bez żadnego komentarza czy własnych przemyśleń
  • Odpowiedz
@robertx: Wystarczy popatrzeć na tag przed twoim postem był już dokładnie taki sam obrazek wklejony straciłbyś na sprawdzenie góra 5 sekund czasu w tym przypadku.
  • Odpowiedz