Wpis z mikrobloga

Takie troche #pokazkota chociaz w zasadzie kot nie jest mój.

I krótkie #coolstory do tego:

Kotka na zdjęciu to taka półdzika osiedlowa maskotka z osiedla mojej siostry, generalnie glaszcza ja wszystkie dzieci, moja siostra nawet od czasu do czasu wpuszcza ja do domu ale wziac jej nie moze bo dwa psy zrobily by z niej mielone bardzo szybko.

Wszystko bylo w porzadku ale dzis rano moja siostra zobaczyla, ze kotka lezy bez ruchu na jej ogródku i nie reaguje w ogole na wolanie (na ktore zazwyczaj przybiega wesoło).

Zostałem więc wezwany, kotka została zawieziona do weterynarza i okazalo sie, ze ma dość wysoką goraczke. Nie pozostalo nic innego jak kotke poki co przetrzymac u mnie, szybko zaanektowala lozko i pomrukuje sobie po cichu.

Tak wiec jednoczesne pytanie do mirków ze #szczecin lub okolic - czy nie chcialby ktoś zaadoptować przesłodkiej około 6-miesięcznej kotki. Jest bardzo przyjazna i aż serce mi pęka na myśl, ze ma wrocic na podwórko. Generalnie gdyby nie fakt, ze w drugim pokoju moj stary kocur wychodzi z siebie i ma mord w oczach, sam juz bym został jej właścicielem. ( a w zasadzie w wypadku kotów - ona zostałaby moim :P)

#koty #kot
Pobierz b4kus - Takie troche #pokazkota chociaz w zasadzie kot nie jest mój.

I krótkie #co...
źródło: comment_lgLH6ubwwfxL2EL4RI8FVKcFuRCtPnLe.jpg
  • 3
@b4kus: Ile czasu masz ją w domu? Powiem Ci, że przyzwyczajanie kotów to nie jest prosta sprawa. Każde będzie chciało dominować....