Wpis z mikrobloga

@Asterling: Ale to denerwujące. Dzisiaj zmieniłem poziom z Pot, krew i łzy na Death March.
@Atexor: Ja według gry mam ledwo 50h(dziwne, na pewno coś się zbugowało. Gog galaxy mi niestety nie zlicza, bo podpiąłem grę pod Steam), a jeszcze na Skellige nie byłem. Na oko to z 70h mam juz.
@MordimerMadderdin: Ja wszystko co się da odkrywam, zbieram co się da. Już 2 razy na Skellige miałem ponad 370/160 udźwigu i czekałem, bo wszyscy kupcy są bez kasy.

W Novigradzie skończyłem wątek na


więc usunąłem te save i popłynąłem na Skellige.


Zamiast tego odkrywam kolejne kontrabandy, bugi i robię misje poboczne.

Poza kilkoma z poszukiwań rynsztunku i 4 innymi to praktycznie wszystkie poboczne questy w Velen/Novigradzie mam skończone.


A, i jeszcze
@Sachees: Jak podpiąłeś grę pod Steam i odpalasz za pomocą Steama, to Ci nie wykrywa godzin, to logiczne. Teraz tak myślę, że mi GOG nie zliczał na początku także godzin (bug), a teraz mam 200. wg. niego. Czyli w zupełności mam ok. 240h, bo kiedyś sam sobie liczyłem na oko, gdy gog nie działał.
@MordimerMadderdin: Wolałbym mniej %, jak przejdę to nie będę wiedział co zżyciem robić.

I taaa, robiąc ten "Wybraniec bogów" czułem się jak w wątku z Baronem. Niby nie jest taki długi, mało zwrotów akcji, ale strasznie mi się spodobał.

A, i zapomniałem dodać - każdy quest robię na wszystkie sposoby jakie ma. Mimo, że mam swoje ścieżki wyboru (te które za pierwszym razem wybiorę), to wczytuję grę i patrzę co by