Wpis z mikrobloga

@killspoderman: Wielka Serbia przywrócona i rozszerzona ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pomogłeś Ruthenii czy samo powstało?
Livonian JAK ZWYKLE żyje, nie wiem jakim cudem go praktycznie nigdy nie zjadają, chyba że Polska będzie zbierała AE żeby oberwać koalicją tak to nikt ich nie rusza a ci wygrywają...
Katalonia...lol
  • Odpowiedz
@Skyworld: Portugalia prowadzi unię z Hiszpanią od 16 cośtam roku i ma sojusz z Katalonią, dlatego Hiszpania to taka kupa xD
Ruthenia powstała sama, gdy głupi bot nie potrafił ogarnąć buntów magnackich Rzeczpospolitej
Zakon Kawalerów Mieczowych został oswobodzony (jeśli dobrze pamiętam) przez Rosję i zaczął sobie zjadać resztki RP, Pskov etc.
  • Odpowiedz
@Skyworld: Ogólnie niewiele się angażowałem w Europę, pomagałem tylko Austrii stanąć na nogi, z nudów wypowiadałem wojny i dawałem im prowincje, stąd taki pryszcz u Francuzów i zjedzona Wenecja.
  • Odpowiedz
@Skyworld: mógłby, bo osmanie wypowiedzieli mi dwie wojny, w których nie mieli szans na zwycięstwo, ponieważ miałem sojusz z Austrią, Unią P-L i Kastylią. W łatwy sposób dzięki temu urosłem + podczas drugiej wojny wszystkie prowincje z grecką kulturą po prostu przyłączyły się do Bizancjum, które było moim wasalem.
  • Odpowiedz