Wpis z mikrobloga

czy BMW F800GS, model z 2015 (ten) to nie jest boxer?

patrzę na ten obrazek, czytam opis i mi nie pasuje.

wychodzi na to, że to jedyny słuszny wybór będzie, jeśli nie chce wyglądać jak słoń na żyletce :/

nic, tylko szporować...

  • 19
który właśnie przez ten nieszczęsny silnik grzęźnie w lesie opierając się na kapach


@Stitch: Waaaaaaaaat? Dajesz gazu i wyrywasz wszystko przed sobą :P Latam po lasach, ściółkach, krzakach i innych wertepach tym bokserem i daje radę :) Czasem oczywiście jest cały silnik uwalony we wszelkiej maści zieleninie, ale mu to kompletnie nie przeszkadza. I mi także.
@blubi_su: chyba nigdy nie byłeś w terenie, gdzie się tnie po całe koła w błocie i jak bardzo boxer wtedy przeszkadza robiąc opór ;) między innymi przez to ludzie wybierają kupując nowy motocykl do jazdy terenowej KTMa super adventure, bo tam nie ma takich problemów..
@Stitch: GS nie jest nie był i nigdy nie będzie terenówką :) To nie DR350 na kostkach. Gdzie jedziesz na kanapie z drewna i naprawisz wszystko młotkiem.
Ale nie jest to też Goldwing. Nie ma z nim kompletnie problemu by polatać po lasach, kocha szutry, przy dobrych oponach na błoto tez da radę, chcociaż nie polecam bo cięzki jest.
GS jest po to by go zapakować na 3 tygodnie i lecieć
@katera: wbrew pozorom mają dużo innych silników, mamy sportowe S1000RR, mniejsze turystyczne enduraki z V2, a nawet dużymi jednocylindrowcami, turystyki serii K z czterocylindrowym, udało im się nawet wcisnąć R6 do motocykla (klasycznie wałem w poprzek) co jest nie lada wyczynem inżynieryjnym. Po prostu legendę robi olbrzymia popularność boksera znanego z dużych R GS.