Wpis z mikrobloga

1) nie chodź do kościoła od paru lat bo ateizm motzno
2) idź bo matka ma 50'tke (o 7 rano #!$%@?)
3) nie umiej żadnej modlitwy i siedź w pierwszej ławce gdzie wszyscy ministranci i księżulki przed tobą
4) udawaj że jesteś katolem #!$%@? i śpiewaj i mów wszystko jak reszta XD
5) słuchaj #!$%@? śpiewu mocherów i módl się żeby się to skończyło
6) wszyscy idą do komunii - miej wewnętrzną radochę jak opłatek zamyka japy tym fałszującym beretom XDDD
7) wewnętrzne śmieszki hiszki XDDD
9) beka w #!$%@?, jestę świętym Tomaszem XDDDDDDDDDDD
10) nie było punktu 8.

#ateizm #kosciol #urodziny #mochery
  • 80
  • Odpowiedz
@OddieTG: Jak byś był taki "ateizm motzno" to byś miał w dupie to wszystko i nie przychodził się naśmiewać z czyjejś religii na mikroblogu. Tak to możesz być co najwyżej gimboateistą.

  • Odpowiedz
niestety muszę was zawieść, nie szedłem tam bo 'mama mi kazała', tylko dlatego żeby sprawić jej radość moją obecnością,tylko dlatego, nikt mnie do tego nie zmuszał :*
  • Odpowiedz
niestety muszę was zawieść, nie szedłem tam bo 'mama mi kazała', tylko dlatego żeby sprawić jej radość moją obecnością,tylko dlatego, nikt mnie do tego nie zmuszał :*


@OddieTG: ok rozumiem na pogrzeb, ślub, chrzest nawet Richard Dawkins w swoje książce "Bóg urojony" napisał że to nie przeszkadza. Ale ku..a z okazji 50-ych urodzin?! No i jeszcze że te durnowate gestykulacje wykonywałeś i śpiewałeś to wszystko, tak jesteś typowym gimboateistą!
  • Odpowiedz
@OddieTG: pewnie co niedziele zapierdzielajcie do kościoła na 7 zeby mamie nie było przykro a ty jestes taki wielki światowy i oświecony ateista. Głupi dzieciak.
  • Odpowiedz