Wpis z mikrobloga

Kolega chce mnie zeswatać ze swoją koleżanką. Co tydzień robi imprezę i zawsze ją zaprasza. W ostatnią sobotę znowu było zorganizowane takie spotkanie.

Coraz bardziej zaczyna mi się ona podobać.

Słucha muzyki, która moim zdaniem jest bardzo dziewczęca - np. Brodka, Mela Koteluk. Ogólnie orientuje się w muzyce.

Gdy toczy się dyskusja na jakiś cięższy temat, jest w stanie powiedzieć coś sensownego.

Umie dogryźć. Gdy na moim komputerze grała muzyka z youtube i praktycznie między każdą piosenką była wyświetlana reklama, powiedziała: "taki z ciebie informatyk, a nie potrafisz nawet adblocka zainstalować".

Podejmuje kroki, które ja odbieram jako zalecanie się. Np. gdy przez dłuższą chwilę robiłem coś na laptopie, zapytała, co robię i nie czekając na moją odpowiedź podeszła, usiadła na podłokietniku fotela (dotykając udem mojego ramienia) i przez chwilę przyglądała się. Gdy za jakiś czas ona coś robiła na komputerze, podszedłem i stanąłem grzecznie obok, żeby nie dotknąć jej przypadkiem. :/

Nie podoba mi się jedynie to, że pali papierosy.

Wołam @dziekuje, @dobrazonax, @6901f5c3a4d7ef4be7f35d25feddfbca, @bihu, @Klinghoffer, @beta_x, @oxygen88, @zyliard, @Sheppard25, @brunetroll089, @puzderko, @TypNiepokorny i @xhxhx, bo udzielali się w innym wpisie dotyczącym tej dziewczyny.

#tfwnogf #przegryw #stuleja #rozowepaski #rozowypasek
  • 22
@30LP: To co tutaj napisałeś dobrze rokuje, ale nie nakręcaj się za bardzo jeszcze. Może jest taka ogólnie bezpośrednia w kontakcie? Aktywnie obserwuj sytuację czyli broń Boże nie uciekaj przed nią, nawiązuj kontakt, ale jednocześnie zwróć uwagę na jej zachowania wobec innych, w szczególności męskich znajomych.

Co do fajek to bym podszedł tak: nobody's perfect, każdy ma swoje "jazdy". Jedni lubią wpieprzać kozy z nosa, inni palą fajki, a jeszcze inni
@30LP: Deprawacja seksualno-uczuciowa sprała ci standardy (widać po tych racjonalizacjach) ale póki nie nadzieje się na ciebie inna ładniejsza to nie powinno być problemu.
W ogóle ubawiła mnie ta część o dogryzaniu. myślę kobita ma pazur, może jakaś mistrzyni sarkazmu a za chwilę żenadka z adblockiem :D
@30LP: E no, kobita ma pazur. To dobrze. Można sobie pożartować dość ostro i nie będzie obrażona. Mówiłem, żebyś poznał ją bardziej. Dobrze to rokuje, ale nie nastawiaj się za mocno na związek. To się samo wykrystalizuje. Nawet, jak po kilku miesiącach się rozstaniecie, to jest to zawsze jakieś doświadczenie dla ciebie, także próbuj. Tylko w ten sposób będziesz mógł się przekonać, na co ciebie i ją stać.